Sosyal Medya

LinkedIn, Spotify’da Çalma Listeleri Oluşturdu

LinkedIn güncellemeleri her zaman tartışmalı olmuştur fakat bu gelişme, şimdiye dek en çok konuşulan yeniliklerden biri olacak gibi görünüyor. LinkedIn, profesyonel iş hayatınızda sizi daha da motive etmesini umduğu müzik listelerini Spofity üzerinde paylaşmaya başladı.

LinkedIn sosyal medya platformları arasında özel bir yere sahip çünkü direkt olarak profesyonel iş dünyası ile sosyal medyayı birbirine bağlıyor. Uygulama, yaptığı yeniliklerle çoğu zaman tartışmalara yol açsa ve onu eşsiz kılan bu özelliğinden vazgeçip sıradanlaşmakla suçlansa da, kişilerin profesyonel hayatını olumlu yönde etkilemesi beklenen yeniliklere de imza atıyor; iş dünyasında yaşanan anlık gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan LinkedIn Hikayeler ve benzeri güncellemeler gibi. Yine de zaman zaman daha tartışmalı güncellemelere de yer verdiği yadsınamaz bir gerçek. 

LinkedIn, Spotify’da Çalma Listeleri Oluşturdu

LinkedIn Spotify Üzerinde Çalma Listeleri Oluşturuyor

LinkedIn ve Spotify iş birliğiyle gerçekleştirilen bu yenilik de bunlardan biri. Profesyonel iş dünyasında verimliliği artırmak amacıyla Spotify üzerinde yeni çalma listeleri oluşturan LinkedIn, bir kere daha bunun ne kadar gerekli olduğuna dair tartışma başlattı. Pek çok kişi LinkedIn yeniliklerinden hoşnut değil çünkü LinkedIn’in profesyonel havasını yok eden güncellemeler yaptığını düşünenler mevcut. Bir diğer grup ise LinkedIn’in sosyal medya trendlerine uymasının çok daha faydalı olduğunu ve bu şekilde LinkedIn profillerini daha güncel tutabildiklerini düşününüyor.

LinkedIn, Spotify’da Çalma Listeleri Oluşturdu

Spotify’daki LinkedIn Çalma Listeleri Farklı Konulara Dair Şarkılar İçeriyor

LinkedIn, Çalışma Hayatında Kadınlar, Asla Vazgeçme, Yeni İş Yeni Başlangıç, Mülakat Zamanı ve Şans Kapıyı Çalınca gibi çevrilebilecek 6 farklı çalma listesi oluşturdu. Örneğin Çalışma Hayatında Kadınlar listesinde Beyonce’dan Run the World, Alicia Keys’den Girl on Fire ve benzeri pek çok güçlü kadın temalı şarkı yer alıyor.

Stresli bir iş gününde David Guetta ft. Sia’dan Titanium’u dinlemek sizi ne kadar motive edebilir bilinmez fakat bu adımın LinkedIn için oldukça yenilikçi olduğunu kabul etmek gerek. Listede henüz Türkçe şarkılar yer almıyor fakat LinkedIn beklediği başarıyı elde ettiği takdirde çalma listelerini diğer ülkeler için de geliştirmeyi planlayacaktır diye düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı