Sosyal Medya

Linkedln, Kullanıcıları Sevindirecek Yeni Özellikler Üzerinde Çalışıyor!

İş dünyasında insanların birbirleri ile daha rahat iletişim kurmaları için tasarlanan Linkedln uygulaması yeni özellikler ve güncellemeler üzerinde çalıştığını açıkladı. Bir süredir gerçekleştirilmesi için beklenen özelliklerin denemesinin şimdilerde uygulama geliştiriciler tarafından yapıldığı belirlendi. Test aşamasında olan özellikler arasında anket seçeneği ve etiket sunum gibi bölümlerin olması son derece dikkat çekici.

Linkedln son dönemlerin en popüler platformlarından biri olarak biliniyor. Çalışmaya ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Hane Wong yapılan çalışmaların detaylarını verdi. Bu özelliğin nasıl kullanılacağı ise merak konusu oldu. Yeni gelecek anket özelliği için en az 4 ilgili cevabın eklenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Anket çalışmaları için bir zamanlamanın da planlandığı belirtildi. Zamanlanan anket sonuçları bir Linkedln gönderisi gibi istenildiği takdirde paylaşılabilecek.

Linkedln Anket Özelliğiyle Çok Konuşulacak

linkedln güncelleme

Şirket bir süredir etiket sunum modeli üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Bu etiket özelliği sayesinde gönderinin üzerine tıklandığı zaman o etiketle ilgili görüntülerin paylaşıldığı tüm bilgiler tek bir ekran üzerinden görülebilecek.

Etiket sunum özelliği bu noktada spesifik konuların takip edilmesi açısından oldukça önemli bir özellik olarak görülüyor. Belirli etiketler üzerinden kullanıcıların bir araya gelmelerine fırsat sunuluyor. Bir süredir yeni bir görüntü düzenleme aracının planlaması da yapılıyor. Yapılacak yenilikler hem masaüstü kullanıcıları için hem de mobil üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek. Yapılacak yenilikler sonrasında uygulamanın daha verimli şekilde kullanılması bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı