Sosyal Medya

Los Angeles Sular Altında Kalabilir İddiası!

Sosyal medya üzerinde her zaman farklı insanlar ve yaşamlar görüyoruz. Bu konuda büyük viraller de olmuyor değil. Bu sefer karşımıza 1.1 Milyonluk aboneye sahip ApexTV geliyor. Ama bu sefer ki iddia Los Angeles ile ilgili.

Los Angeles üzerinde sıkça görülen ve özellikle benzeri olayların yaşandığı ve insanların bir şekilde iddialar ile karşımıza çıkarıldığı günlerde, bir kişi 31 Aralık gecesi yayınlanan bir videoda konuştu ve 2075 senesinde Los Angeles sular altında kalacak diyor. Bir çeşit zaman yolcusu olduğunu ve gelecekten geldiğini söyleyen bu kişi, kendine has bir ilerlemeye sahip diyebiliriz.

İnsanları uyarmak için gelen yolcu, 2019 yılına geri dönmüş ve insanları bir şekilde uyarmıştı. Bu durum da herkes için bir beklenti ve yenilik durumu yarattı diyebiliriz. Bu yüzden de Los Angeles’in 2063 senesine kadar sular ile kaplanacağını söyledi. Bu durum nasıl karşılanır ya da nasıl tepki görür bilemeyiz ama gelecekten de bir fotoğraf getirdiği için bir şekilde kendini kanıtlamış oluyor.

Buyurunuz konuya dair detaylı video!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı