Sosyal Medya

Messenger, WhatsApp ve Instagram Birleşimine Engel!

Facebook ve WhatsApp ile birlikte Messenger üçlüsünü birleşmiş olarak kullanmak gibi bir durum söz konusu idi. Bu konuda alt yapı birleştirmesine dair bir alt yapı hazırlığı yapan Facebook, bu konuda bir heves eksikliği yaşayabilir gibi görünüyor.

Yakın zamanda karşımıza çıkarılan kurumsal logo ile önemli bir duyuru yapan Facebook, yeni bir hizmet birleştirmesi ön plana çıkarmak istiyor. Facebook bir kurumsal kimlik gibi görünsün isteyen kurucular, bu konuda WhatsApp, Instagram ve Messenger alt yapılarının birleşmesi gibi bir durum konuşulmuştu.

Yakın zamana kadar güçlü bir ilerleme ile karşımıza çıkarılan bütün seçenekleri ve beklentileri kendi içinde değerlendirebilir ve yenileyebiliriz. Bu yüzden ABD’li şirket tarafından yapılan her yeni çalışma, logo ile ilgili değişimleri de karşımıza çıkarıyor ve yapılan işlerde yeni raporlar ile karşılaşmaya devam ediyoruz.

Etkin bir süreç ile organize edilen her türlü yenilik için sizler de kendinize has bir dil üretin ve çalışmaları da bu aşamalarda büyütmeye başlayın.

Yeni güncelleme hatası olabilir!

Rekabet araştırması ile bu durumun nasıl bir sorun yarattığı konuşulacağı için bu söz konusu durum biraz kursaklarda kalabilir gibi geliyor bizlere. Bakalım Federal Ticaret Komisyonu tarafından yapılacak olan her çalışma bizlere nasıl bir durum yaratacak.

Zuckerberg’ün bu hayaline nasıl bir artı yaratacağını düşündüğümüz bu seçenekler için, detayların tamamını kendine has bir dilde kullanabilir ve ön plana çıkarabiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı