Sosyal Medya

Pc’Den İnstagram Hikaye ( Stories ) İzleme Özelliği

Pc’Den İnstagram Hikaye ( Stories ) İzleme Özelliği

İnstagram kullanımının artmasıyla beraber pek çok yenilikte kullanıcılarla buluştu. İlk zamanlar yalnızca İos işletim sistemlerinde kullanılabilen İnstagram, daha sonra Android’e de geçiş yaparak tüm kullanıcılara ulaştı. Son zamanlarda İnstagram getirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle hikaye paylaşımları konusunda İnstagram bir hayli yol aldı. Film rulosu, video ekleyebilme, etiket gibi sayısız özelliği hikayelerde kullanabilirsiniz.

İnstagram hikayeleri bilindiği üzere yalnızca 24 saat kalır ve daha sonrasında silinir. Ancak hikayenizi kaydederek ölümsüzleştirebilirsiniz. İnstagram kullanımı mobil cihazlar için geliştirildiğinden dolayı masaüstü bilgisayarlarda yapabileceğiniz işlemler oldukça kısıtlı.

Masaüstü Pc’den İnstagram hikayelerini izlemek

İnstagram hikayeleri ve kullanımı yalnızca cep telefonları için geliştirildi. Ancak son yapılan yeniliklerle beraber artık bilgisayarınız üzerinden de İnstagram hikayelerini izleyebileceksiniz. Pc’den İnstagram hikayesini izlemek için herhangi bir tarayıcıdan İnstagram’ı açın. Daha sonra kullanıcı girişi yapın ve hikayesini izlemek istediğiniz kullanıcının profilini açın. Hikayeyi izlemek için profil resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede artık pc üzerinden de hikayeleri izleyebileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı