Sosyal Medya

PewDiePie Youtube’a Ara Veriyor!

Felix Kjellberg ismi ile dünyaca ünlü bir Youtube kanalına sahip olan PewDiePie, çok yorgun olduğunu belirterek Youtube’a bir süre ara vereceğini açıkladı.

Belki de Youtube üzerinde en çok abeneye sahip olan kanalın tam 102 Milyon abonesi var ve bu abonelikler ile ilgili olarak çok daha farklı ve yoğun bir çalışma güdülüyor.

Burada yer alan aşamaları ve beklentileri kendi içinde değerlendiren PewDiePie, yaptığı her çalışmada sırçama yapıyor ve özellikle yoğun bir çaba ile karşımıza çıkıyor. YouTube’da 102 milyon abonesi bulunan PewDiePie, uzun zamandır platformun en çok aboneye sahip kanalıydı; ancak bu yılın başlarında müthiş bir sıçrama yaparak 120 milyon aboneye ulaşan Hint prodüksiyon şirketi T-Series, İsveçli YouTuber’ın tahtını elinden almıştı.

Sıralama değişse de yükseliş aynı!

Özellikle içerikleri ile ilgili seçenekleri ön plana çıkaran firma, kendine has bir yapıda pek çok beklentiyi organize etmek istiyor. Asıl adı Felix Kjellberg olan PewDiePie, video oyunlarıyla ilgili içerikleriyle ile tanınsa da, geçmişte ırkçılık ve antisemitizm suçlamalarıyla karşı karşıya kalmış ve gündemi bir hayli meşgul etmişti.

Hem YouTube hem de kişisel yaşamında karşılaştığı sorunlar nedeniyle mental olarak yorgun düşen İsveçli YouTuber, önümüzdeki yıl video paylaşım platformuna ara vereceğini duyurdu. Bu konuya dair yorgun olduğunu söyleyen ünlü Youtuber, önümüzdeki yılın başlarında Youtube üzerinde olmayacağını söyledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı