Sosyal Medya

Piercing Taktırmak İsteyenlere TikTok Filtresi

Piercing taktırmak isteyenler için TikTok yeni bir filtre yayınladı. Belki amaç bu değildi ama ülkemizde ağırlıkla bu amaç için kullanılacağı aşikar.

Tiktok tarafından çıkarılan yeni filtre, farklı piercing modellerinin yüzünüzde nasıl görüneceğini gösteriyor. Farklı süreçlerden ve duruşlardan geçen bu filtre, oldukça iyi bir fikir verici aslında (tabi gerçekten niyetiniz varsa).

İnsanların TikTok kullanımı konusunda ne yapacaklarına karar veremeyişi gerçek bir sorun. Belki de pek çok kişinin bu konularda bir fikri yok ve tamamen eğlence amaçlı bir şeyler yapılıyor. Şarkı geçişli filtreler sosyal medyanın yoğun bir şekilde kullanılmasını sağladığı için, bireyler de kendilerini göstermek adına bu filtrelerden yararlanıyor diyebiliriz.

Piercing Challenge ile kendinizi sınayın!

Tabi bu durum herkes için mantıklı gelmeyebilir. Hatta mantıktan ziyade tarz ve beklenti olarak hiç hoş durmayacağını dahi düşünebilirsiniz. Ama bir o kadar da ilgilisi olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcıların filtreyi kullandıklarında pek çok şarkı çalıyor ve kullanıcılar gözlerini kapatıyor. Gözlerini açtıklarında ise filtre devreye giriyor ve yüzlerinin belirli bölümlerinde bir piercing belirlenmiş oluyor.

Vücudunuzun herhangi bir yerinde beliren piercing, aslında tarzınıza ya da beklentinize yönelik olarak size de fikir verebiliyor. Bu ayın başlarında popüler olan bu filtre, TikTok nazarında önemli bir TikTok filtresi olarak geçiyor. Hatta en sevilen TikTok filtreleri arasında da baş sıralarda yer alıyor diyebiliriz.

Tarzınıza, beklentinize ve tercihinize göre değişken bir dilde yayınlanacak olan pek çok filtre var. Bu filtreleri deneyerek kendinizi eğlendirmenin yanında, bu uygulamayı bir ayna gibi de kullanabilirsiniz. Tabi burada tercih tamamen sizlere kalmış durumda. İyi filtreler diliyoruz. 🙂

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı