Sosyal Medya

Yeni Rewind Videosu Youtube Tarafından Yayınlandı!

Youtube her sene düzenli olarak Rewind isimli video yayımlıyor ve bu video içerisinde o seneye dair en çok sevilen Youtuber’lar yer alıyor. Bu yüzden de oldukça merak ediliyor ve bu konuya dair aktif bir çalışma sunuluyor. Hemen hemen her ülkenin belirli büyüklükteki içeriklerine dair hizmet sunan Youtube, kendine has bu tarzı ile de gayet aktif bir çalışma sunuyor.

Youtube hem popüler bir platform olarak hem de insanların ilgisine cevap verebilen bir çalışma olarak kendine has bir tarz ile çalışmalarını yürütüyor ve sürdürmeye devam ediyor. Youtube Rewind 2019: For The Record isimli başlık ile yayınlanan bu video içerisinde, yıl en beğenilen şarkılarından videolarına kadar geniş bir çalışma sunuluyor. Bu senenin en beğenilen videosunda özellikle 2019 yılı içerisinde 10 Milyon aboneye ulaşan Türk youtuber Enes Batur da bu konuda karşımıza çıkıyor.

Çok sevildi!

Bu video insanlar tarafından oldukça çok sevildi ve gerçekten de hem geniş bir kitleye sahip insanları ön plana çıkardı, hem de en çok sevilen ve kitleye sahip olan Youtuber’leri ön plan çıkarıyor. Rewind olarak bu videoyu inceleyebilir ve kimlerin olduğunu hemen görebilirsiniz. Videoya şu şekilde ulaşabilirsiniz:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı