Sosyal Medya

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Scorp, Google Play ve Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Snapchat, İzzet Zakuto ve Sercan’ın yarattığı bir video blog uygulamasıdır, sadece kişisel yaşamları değil, düşünceleri ve bakış açılarını da içerir. Scorp, sosyal ve görsel medyayı şekillendirmek için lanse edildi. Herkesin olma potansiyeli var.

Scorp, insanların ilgili kategorilerle popüler başlıklar oluşturmalarını ve trendleri takip etmelerini sağlar. 15 saniyelik video veya fotoğrafla, kategorize bilgi ve anların toplanmasına katkıda bulunun.

Scorp hesap kapatma

Scorp Nasıl Kayıt Olunur?

Scorp uygulamasını ilk açtığınızda, mevcut bir hesapla giriş yapmanız veya yeni bir tane oluşturmanız istenecektir. Hesap oluşturmak ücretsizdir ve facebook hesabınızı kullanabilir ya da e-posta adresinizi girip bir şifre oluşturabilirsiniz. Bir hesap oluşturduktan sonra bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekecektir. Bunun Scorp’a özgü olması gerekiyor, bu yüzden zaten alınmışsa başka bir şey bulmanız gerekecek.

Scorp’un kişilerinizi Facebook’a davet etmesine ve Facebook arkadaşlarınız arasında başka bir Scorp kullanıcısı olduğunu görmesine izin verebilirsiniz. Daha sonra otomatik olarak herhangi bir eşleşme ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı adlarını arayarak her defasında bir tane kişi ekleyebilirsiniz. Peki Scorp hesabı nasıl silinir?

Scorp Hesap Silme

Scorp uygulamasından destek sayfasını açmanız gerekmektedir: https://scorpapp.com/contact

Bu sayfada Ad, soyad, e-posta, telefon bilgilerinizi yazmanız gerekir. Daha sonra “Lütfen bir konu seçin” açılır menüsünden “Hesabımı kapatmak istiyorum” seçmelisiniz.

Scorp kullanıcı adınızı, yazdıktan sonra mesajınızı kısa şekilde yazıp “Gönder” butonuna tıkladığınızda hesap silme işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı