Sosyal Medya

Snapchat Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştiririm?

İlk günden bugüne kadar gücüne güt katan Snapchat günde 700 milyon fotoğraf ve videodan fazlasını iletiyor. Snapchat kullanmayanlar için bu yazımızdan sonra kullanarak, arkadaş bulup Snap gönderebilecektir. Ayrıca Snap kullanıcıları Snapchat kullanıcı adımı nasıl değiştiririm? sorusuna cevap bulacaktır. Kullanıcılar anlık fotoğraf ve video çekip, notlar efektler veya çıkartmalarla renklendirerek paylaşabilmekte. Snapchat’ de yer alan kullanıcı ismini değiştirmek oldukça kolay uygulamayı açın profil ikonunuza tıklayın. Sağ üstteki ayarlar sekmesine tıklayıp açılan sayfadan isim kısmını seçin. Yeni girmek istediğiniz ismi yazın ve ardından kaydedin. Böylelikle işlem tamamlanmış olacaktır.

Kalıcı kullanıcı adını değiştirmek isterseniz bunu kolay şekilde değiştirmeniz mümkün değil. Tek yapılması gereken yol Snapchat hesabını silmek olacaktır. Yeniden hesap açılarak istenilen kullanıcı ismi yazılabilir.

Snapchat Diğerlerinden Ayıran Özellikler?

Uygulamayı özel kılan, gençler arasında kısa sürede yaygınlaşmasını sağlayan en önemli özelliği paylaşılan fotoğraf ve videoların 1 ile 10 saniye arasında bir süreyle sınırlandırılmasıdır. Snapchat’ de paylaşılan bu 1-10 saniyelik gönderiler “Snaps” olarak adlandırılıyor. Snapchat kullanıcı adımı nasıl değiştiririm? Uygulaması zor olmasının yanında bu uygulamanın eğlenceli yanları da var. Ayrıca bu uygulamanın başka bir özelliği daha bulunmakta, paylaşılan görüntüler takipçiler tarafından görüldükten sonra 24 saat içinde kendini yok etmesidir. Yani Snapchat’ te geçicilik mevcuttur. Bu özelliklerden dolayı diğerlerinden ayrı tutulmuştur. Hatta dijital markalaşma uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam bu durumu geçiciliğin kalıcılığı şeklinde özetler.

Snapchat Nasıl Kullanılır?

Snapchat kullanıcı adımı nasıl değiştiririm? den sonra nasıl kullandığımızı da öğrenmenize yardımcı olacak. Akıllı telefonunuza kolayca indirip kaydolun. Oturumu açmak için gerekli bilgileri doldurun ve kişisel ayarlar yapıldıysa artık Snapchat kullanıma hazır. Uygulama aktif hale gelince arkadaş önerileriz ekrana gelecektir. Eğer kimseyi takip etmek istemezseniz paylaşım yapamazsınız.

Eklemek istediğiniz arkadaşlarınızı takip etmek istediğiniz sosyal çevrenizle bağlantı kurduktan sonra artık fotoğraf çekme zamanı gelmiş demektir. Ortaya basıp fotoğraf çekiniz kayıt yaptıktan sonra saniye aralığını belirleyin. Ayrıca replay seçeneğini kaldırırsanız snapi bir kere görme hakkı vermiş oluyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı