Sosyal Medya

Snapchat Tamamen Kişisel Bir Filtre Yayınladı

Geçtiğimiz günlerde kendini yaşlandıran yeni filtresi ile karşımıza çıkan snapchat, özellikle yapay zeka temelli bir yeni filtre ile karşımıza çıkıyor. Mix and Match isimli yeni özellikler yayınlandı ve bu özellik ile artık tamamen kolay bir şekilde kendinize benzeyen bir filtre yaratabilirsiniz.

Mix and Match özelliği kullanarak adeta kendinizi bir moda ikonuna dönüştürebilirsiniz. Bu yüzden hem tişört tasarımı hem de pek çok kıyafet tasarımı gibi noktalar ile kendinizi karikatürize edebiliyorsunuz. Bunu yaparken de biraz daha kendinize dikkatli bakın ve bu süreçleri en iyi şekilde yönetin.

Snapchat ayrıca gerçek dünyadaki markaların dijital avatarına giydirmek isteyen kullanıcılara yüzde 20 indirim sunuyor. Şirket kullanıcıların kim olduklarını daha iyi anlamak için bir karakter yaratmak istiyor. Bu yüzden de sürekli yeni filtreler ekleniyor.

Halihazırda kullanıcıların avatarını detaylı olarak kişiselleştirmesini sağlayan snapchat, yavaş gibi ama sürekli yeni bir ilerleme kat ediyor diyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı