Sosyal Medya

SnapChat Yine Herkesi Yaşlandırdıyor

Filtre konusunda oldukça önemli adımlar atan SnapChat, insanlara çok daha yakından dokunmak konusunda yeni atılımlarda bulunuyor.

Filtre üzerinde hem uygulama hem de farklı yaklaşımlar yaratan SnapChat, kendine has bir dile sahip olduğu için zaman makinesi isimli yeni bir uygulama ortaya çıkardı ve burada da çok fazla seçenek sunulmaya başladı. Bireysel seçimler ve farklı fırsatlar için gelin bu test özelliklerine göz atalım.

Zaman yolculuğu konusunda kendisine has filtreler ile gündeme gelen SnapChat, bir dönemin belki de en çok kullanılan uygulamalarından biriydi. Günlük story paylaşma özelliğini edinen Instagram durumundan sonra çok daha fazla bir seçenek yaratmaya çalıştı. Bazı özelliklerini doğrudan kopyalayan Instağram, oldukça ciddi bir düşüş yaşatmıştı SnapChat için. Eski günlerini mumla arayan SnapChat, yeni filtreler ile gayet etkin bir dile sahip olacak gibi.

Yaşlandırma filtresi gayet iddialı

Zaman makinesi olarak ön plana çıkan bu uygulama, sadece yüzü yaşlandırmıyor. Kısa bir zaman yolculuğu yapmanızı da sağlayan uygulama, kendisine göre de farklı bir dil yaratmak derdinde. Zaman çizelgesi ile birlikte zamanda bir yolculuk yapabilirsiniz. Anlık olarak sizi yaşlandıran bu filtre, oldukça iddialı bir şekilde ilerliyor gibi.

Yüzünüzde gerçek zamanlı bir filtre uygulayan bu sistem, oldukça iddialı ve güçlü geliyor. Peki siz kullandınız mı? iOs ve Android kullanıcılarına sunulan bu özellik gayet etkin bir dile sahip gibi. Merakla bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı