Sosyal Medya

Sosyal Medya İçin Büyük İddia! Enes Batur Öldü Mü?

Son dönemlerde pek çok kişinin aklını karıştıran, beklentileri ile ön plana çıkaran ve yeni filmi ile de ses getiren ünlü Youtuber Enes Batur, güncel projeleri arasında bir de sosyal medyada farklı şekillerde gündem olmaya başladı!

Enes Batur ile ilgili olarak son çıkan şarkıdan sonra farklı şekilde linçler ardı arkasına gelmeye devam ediyor. Ülkemizin en çok aboneye sahip olan Youtuber’i Enes Batur, bu konuda aktif ve yenilikçi bir çalışma üretiyor ve kendine has tarzı ile içerik üretimine tüm hızı ile devam ediyor. Bu sayede çok daha aktif ve etkin bir hizmet ile bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Enes Batur sosyal medya üzerinde 11 Milyondan fazla aboneye sahip. Birbirinden farklı şekilde ön plana çıkarılan ve güncel videoları ile hizmet veren Youtuber için neden böyle bir çalışma yapıldığı ise henüz bilinmiyor.

Enes Batur’dan cevap geldi!

Ünlü Youtuber tarafından gelen bu cevap sonrası söz konusu hashtag çözüme ulaşmış oldu. İnsanlar için farklı ve ayrıntılı bir dilde karşımıza çıkarılan her bir seçim ve beklenti için tek bir tıklama bizlere çözüm üretmiş olacak. Gördüğünüz üzere yaptığı paylaşımda,

“Millet kafayı yemiş ne alaka ölmedim daha yeni başlıyoruz ;)”

Şeklinde bir ifade kullanılmış. İfadesinde bulunan 21 yaşındaki YouTube fenomeni, sosyal medyadaki trollerin gazabına uğramış gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı