Sosyal Medya

Spotify Hesap Silme

Yaygın kullanılan müzik kütüphanesi olan Spotify kullanıcı hesabı silme işlemine izin veren bir uygulamadır. Kullanıcı hesabını silmek isteyen kişilerin https://www.spotify.com/tr/about-us/contact/ linkteki iletişim formunu doldurması yeterli olacaktır. Spotify hesabı silmek için uygulanması gereken adımlar;

  • Hesabınıza Giriş Yapın
  • Hesabım Menüsüne Girin
  • Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum Seçeneğini basın
  • Şartları Kabul Edin
  • Onaylayın

silme işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Silme işlemi anında gerçekleşmeyen bekletilen işlemler arasında yer alır. Bu işlemi yapmanızın ardından hesabınız incelenecek ve ondan sonra silinecektir. Hesap kapatma işlemi hemen gerçekleşmez. Bunun sebebi ise bekleyen ödemeler ve abonelikler olabilir. Mali yani yüksek olan uygulamalardan hesap silme işlemleri belirli prosedürler sonucunda gerçekleşir.

Spotify Hesap Silme İşlemi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Silinen kullanıcı adları tekrar alınamaz bir kullanıcı adı bir defa kullanılmaktadır. Siz sildikten sonra tekrar spotify kullanıcısı olmak isterseniz aynı hesap ile işlem yapamazsınız yeni bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekir. Yeni oluşturacağınız adın bir önceki isimden farklı olması gerekmektedir.

Kaydedilen tüm müzikler, playlistler ve favoriler kaybolacaktır. Bunların yedeğini alma veya aktarma gibi bir şansınız olmaz, tüm bilgiler kaybolur. Silinen oynatma listesini geri getirme veya kurtarma işlemi diye bir işlem yoktur. Silinen veriler geri getirilemez. Belirli bir kitleniz ve takipçiniz varsa, bunları kaybedeceksiniz. Hesap tekrar açılmayacağı için kitleyi de geri getirme imkanınız yoktur. Kaybedilen kitle geri getirilemez.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı