Sosyal Medya

Spotify’dan Instagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir?

Instagram’ın en kullanışlı özelliklerinden biri, anında video çekmenizi sağlayan veya slayt gösterisi gibi oynayan bir grup fotoğrafı yayınlamanıza izin veren hikayelerdir. Fotoğraflar ve videolar 24 saat sonra kaybolur ve profilinizde veya feed’de görünmez.

İnstagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir?

Instagram Hikayeleri, izleyicilerinizle taze ve otantik yollarla bağlantı kurmanın inanılmaz bir yoludur. Bir Instagram Hikayesi oluşturuyorsanız, gönderilerinizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirmenin harika yollarından biri, öykülerinize müzik parçası veya ses efekti eklemek. Hikayene nasıl müzik ekleyeceğini bilmiyor musun? Endişelenme! Bunu yapmak oldukça kolaydır. Bu yazıda, Spotify’dan Instagram hikayelerine müzik ekleyebileceğinizi göstereceğiz.

Spotify’dan Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme

Instagram hikayesi, kullanıcıların hikayeyi çekerken telefonun mikrofonundan ses yakalamalarına da izin verir. Bu aynı zamanda Instagram hikayesine müzik eklemek için çok kolaydır. Sizi işlemden geçirelim:

Spotify Müzik uygulamasını açın ve Instagram hikayesine film müziği olarak eklemek istediğiniz şarkıyı işaretleyin.

Ardından, hikayenize eklemek istediğiniz şarkıyı seçmeniz ve üzerine dokunun. Şimdi eklemek istediğiniz şarkının bölümünü seçmek için zaman çubuğunu kullanın. Ardından, şarkıyı duraklatın.

Ardından, Instagram uygulamasını çalıştırın ve hesaba giriş yaptığınızdan emin olun.

Ardından istediğiniz şarkıyı Spotify’da çalın ve aynı anda Hikaye kamerasını açmak için Instagram’ın sol üst köşesindeki Kamera düğmesine dokunarak videonuzu kaydedin. Instagram bir şarkıyı çalarken video kaydetmenize izin verdiğinden, şarkıyı otomatik olarak hikayenize ekleyecektir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı