Sosyal Medya

Spotify’dan Sınırları Kaldıran Güncelleme!

Spotify kısa süre önce kullanıcı sayısını fazlalaştırmak için ilk kullanıcılar için üç ay bedava hizmet sunma kararı almıştı.Kullanıcı ihtiyaçları üzerinden ilerleyen büyük müzik ve podcast dinleme platformu şimdi de yeni bir karar aldı.

10 bin şarkı ile kısıtlandırılan Spotify beğenilen şarkılar için getirdiği bu sınırı kaldırdı.Herkesin telefonunda olması gereken bir uygulama olup mp3 içeriği olarak kaldırılan sınırla birlikte her yaş grubuna uygun içerik mevcuttur.

Sınırlar kaldırıldı.Mutluluk çoğaldı.Spotify beğenilen şarkılar için 10 bin sınırını bitirdi.
Mp3 dinleme platformları arasında gerçekten de gözle görülen bir rekabet yaşanıyor.Spotify toplamda 130 milyon üyeye, 60 milyon üyeye sahip Apple Music’i ve 55 milyon kullanıcıyı bulan Amazon Music’i geçiyor.Aslında büyüme anlamında daha yüksek bir ivme yakalamak isteyen Spotify beğenilen şarkılar sınırı için ilerliyor.

Android ve ios her ikisi için uygun olan programı kullananlar gerçekten çok memnun.
Spotify uygulaması içindeyken hoşuna giden parçaları yanlarında bulunan kalp işaretiyle birlikte hoşuna giden şarkılar sırasına gönderebiliyorsunuz.Platformu çok daha sık kullanan insanlar için 10 bin şarkı kısıtlaması can sıkıcı olabiliyordu.Yeni hareketle ile birlikte müzik kütüphanenize sabitleyeceğimiz 10 bin şarkı sınırı ortadan kaldırıldı.Artık sınırsız sayıda parçayı “beğenebilirsiniz”.

Bazıları için bu durum gerçekten önemli bir adım çünkü birçok kişi hoşlandığı şarkılar üzerinden mp3 dinliyor ve bu sayede müzik ilk deneyimini yaşıyor.Şimdiden kullanmak için sabırsızlananlar var aramızda.

Söz konusu adım da ise Spotify’a ulaşan kullanıcıların isteği üzerine atıldı.Bir süre önce uzun yıllardır bu servisi kullanan insanlar ”Kütüphanenizde daha çok yer yok.Daha fazla tasarruf etmek için aradaki şarkıları ya da albümleri kaldırmanız gerekiyor” yazan bir mesaj ile karşılaştı.

Bunun ardından birçok kişi Spotify’a bu sınırın kalkması gerektiğini söyledi ve sonuç olarak platform kullanıcılarının sesini duyarak, sınırı kaldırmış oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı