Sosyal Medya

Stalkci Nedir?

Stalkci uygulaması nedir? Stalkci güvenilir mi ? Stalkci ile nasıl profilime bakanları öğrenebilirim? Stalkci uygulaması, instagram sosyal medyası üzerinde profilinize bakan sizleri stalklayan kişileri görmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile kimlerin profilinize baktığı görülebilir olduğu iddia edilmektedir. Uygulamayı kullanabilmek adına ilk olarak siteye giriş yapmanız istenmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra Twitter veya İnstagram hesabınızı bu uygulamaya bağlamalısınız. Böylelikle instagram hesabınıza bakan insanları görebilmeniz için gerekli ayarları yapmış olursunuz. Aynı zamanda twitter uygulamasında da geçerli olan bu sistem, profilinize bakan insanları görme olanağını sizlere sunmaktadır. Uygulamada sizlere gösterilen veriler, son 24 saate ait olan verilerdir. Buna dikkat ediniz. 1 hafta önce hesabınıza bakan kişileri görmeniz mümkün değildir. Yalnızca aktif olarak hesabınıza bakmış olan kişileri görebilirsiniz. İlk başta yanıltıcı olarak gözüken bu uygulama hakkında herhangi bir olumsuz yorum tespit edilememiştir. İnternet üzerinde oldukça olumlu yorumları bulunan bu uygulama konusunda içiniz rahat olsun. Herhangi bir dolandırıcılık vakasına denk gelinmemiştir. Çalışma mantığını giriş yaptıktan sonra kendiniz kolaylıkla farkedebilir ve işleyişi görebilirsiniz. Uygulamanın giriş yapıldıktan sonraki kısmı için özel bir anlatıma ihtiyacı yoktur. Her şey oldukça nettir.

Profilime Bakanları Görmek

Profilinize bakanları görmeniz için kullanıma sunulan pek çok internet sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Fakat bunların güvenilirliği hakkında birçok iddia ortaya atılmakta ve genellikle uygulamalar sahte çıkmaktadır. Stalkci uygulaması ise diğer uygulamalardan ayıran özellik gerçekçi bilgiler vermesidir. İnsanların bu uygulamayı tercih etmesindeki en temel sebepte budur. Basit arayüzü ile herkesin anlayabileceği bir sisteme sahip olan Stalkci, ücretsiz bir şekilde profilinize bakanları görmenizi sağlamaktadır. Uygulamayı kullanmak için stalkci internet sitesine giriş yapıp, instagram veya twitter hesabınızı uygulamaya bağlamanız gerekmektedir. Anlayacağınız sosyal medyalardan sadece instagram değil, twitter da bu uygulama kapsamındadır.

Stalklamak Ne Demektir?

Stalklamak sosyal medyadaki tabiriyle  birilerini takip etmek ve onun hakkında detaylı bilgiye sahip olma çabasına verilen genel isimdir. Genellikle sosyal medyada duyulan bu kavram, ilişkisi olan insanların veya sevdiği, beğendiği insan hakkında bilgi sahibi edinmeyi isteyenlerin yaptığı bir eylemdir.  instagram profilinize bakanları görmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kimlerin sizin fotoğraflarınızı incelediğini anlayabilecek ve gizli stalkerları keşfedebileceksiniz. profilinize kim baktı ? sorusuna yanıt bulmak için sitesine girerek detaylı incelemeyi de yapabilirsiniz. Sosyal mecralar artık insanların gün içerisinde en çok vakit geçirdiği alanlardan biri. Bu nedenle kimin bizim sayfamızda dolaştığını merak ediyor, fotoğraflarımızın nasıl incelendiğini bilmek istiyoruz. Bu hizmeti sağlayan Stalkci basit kullanımı sayesinde tercih edilen uygulamalardan biri oluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı