Sosyal Medya

Star Wars Sevgisi Facebook’tan Sunuldu!

Son dönemlerin yenilenen ve güncellenen seçenekleri ile karşımıza çıkan Facebook, özellikle değişken bir kullanım sunuyor ve hepimiz için ortak bir yenilik ve beklenti yaratıyor. Bu sürece dair karşımızda yer alan aşamaları ve hızlı seçimleri de tek bir tıklama ile ilerleten Facebook için söyleyecek çok fazla şey var. Artırılmış gerçeklik konusunda hızlı bir çözümleme ve üretim yapan site, bu konuya dair de kendine has bir seçenek üretiyor.

Bilim kurgu serisi olan Star Wars ile ilgili olarak uzun süredir kendine has bir denge ve beklenti oluşturuyor. Bu sürece dair de farklı ve yoğun bir çalışmadan bahsedebiliriz. Hem size dair hem de ihtiyaçlarınıza dair değişimi ve beklentiyi yenileyen Facebook, Star Wars filmi için çıkartmalar yayınladı ve buna dair de önemli bir AR efekti sunmaya başladı.

Messenger’da sunulan bu tema çok sevildi!

Messenger üzerinde sunulan bu tema oldukça sevildi ve herkes için farklı bir beklenti yaratıldı diyebiliriz. Uygulamak da oldukça kolay olduğu için söyleyecek her şeyi kendi içinde değiştiriyor ve ortaya çıkarıyoruz.

Sol üst tarafta bulunan profil fotosu ile ilgili olarak söyleyecek her bir beklentiyi ve yeniliği size dair sunmak istiyoruz. Geç kalmayın ve bu aşamaların hepsini tek bir tıklama ile incelemeye devam edin.

Facebook yenilikleri ile kendi içinde bir değişim ve denge oluşturmuş durumda ve seçeneklerin de hepsi tamamen farklılaşmış vaziyette.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı