Sosyal Medya

Telegram Yardım // Destek // Şikayet Hattı

Telegram bulut tabanlı bir anlık mesajlaşma servisidir. Hem mobil (Android, iOS, Windows Phone, Ubuntu Touch) hem de masaüstü sistemler (Windows, OS X, Linux) için telgraf istemcileri var. Kullanıcılar mesaj gönderebilir ve her türlü fotoğraf, video, çıkartma ve dosya alışverişi yapabilir. Telegram ayrıca, özelliğinden dolayı güvenlik uzmanları tarafından eleştirilen isteğe bağlı baştan sona şifreli mesajlaşma sağlar. Servis ayrıca özel veya herkese açık olabilen grup sohbetlerine de sahiptir. Telegram yardım ve destek hattı için nereye başvurulur?

Telegram Yardım

Uygulama İçi Sohbet

Resmi Telegram uygulamalarında, Ayarlar → Bir soru sorun seçeneğine gidin. Kayıtlı telefon numaranıza bağlı olarak, yerel destek ekibinize yönlendirileceksiniz. Lütfen dikkat: Numarayı bir kişi olarak kaydederseniz, telefon numaranız gönüllülerle paylaşılır. Bunun bir alternatifi, yerel destek ekibinize başvurmak ve onlardan size kartvizit göndermelerini istemek. Bu şekilde numaranız gizli kalır.

İnternet Formu

Hesabınıza giriş yapamıyorsanız, lütfen bu formu kullanın: https://telegram.org/support. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde tanımladığınızdan ve hesap oluşturmak için kullandığınız doğru posta adresini ve telefon numarasını girdiğinizden emin olun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. Telegram hesabimi 1 hafta önce kapattim fakat şimdi açmak istedigimde (hesabınızı birden fazla silip actiginiz için bir kaç gün beklemeniz gerekiyor) uyarısını aliykrun.
    Fakat bir kere kapattım hesabı ve üzerinden 1 haftayı gecik bor süre oldu tekrardan kulla mam için ne kadar süre geçmesi gerekmektedir veya uygulamada sorun mu var yardımcı olurmunuz.

    1. zaman zaman böyle sorunlar oluyor, destek ekibi ile iletişime geçerseniz size yardımcı olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı