Sosyal Medya

Telegram Son Güncellemesi İle Dikkat Çekiyor!

Daha güvenli anlık mesajlaşma uygulaması olarak görülen Telegram, yeni özelliklerle güncellendi. İşte Telegram’ın yeni sürümüyle birlikte uygulamaya gelen yeni özellikler. 

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Telegram yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. WhatsApp alternatifi olarak kullanılan Telegram uygulaması, WhatsApp uygulamasına göre çok daha güvenli bir anlık mesajlaşma hizmeti sunuyor. Uygulama ayrıca WhatsApp uygulamasında şimdilik bulunmayan karanlık mod desteği gibi önemli özellikleri de kullanıcıların kullanımına sunuyor. 

Yeni özelliklerle güncellenmeye devam eden Telegram uygulaması, yeni güncelleme ile birlikte Theme Editor 2.0’ı kullanıcıların kullanımına sundu. Theme Editor 2.0 ile birlikte kullanıcılar sohbet ekranlarında kendi renklerini seçip uygulamayı kendilerince özgünleştirebilecek. Telegram kullanıcılar bu araç ile birlikte uygulama genelini, arka planı, mesaj baloncukları gibi pek çok şeyin rengini kendilerince belirleyebilecek. Kullanıcılar ayrıca oluşturdukları görünümleri paylaşabilecek. 

Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık çok daha fazla arka plan görüntüsü seçeneğine kavuşuyor. Telegram’ın yeni güncellemesinin kullanıcılara sunduğu en önemli özellik ise “Çevrimiçi Olduğunda Gönder” özelliği.

Telegram Mesajını Göremedim Bahanesini Rafa Kaldırıyor

Telegram’ın oldukça kullanışlı olan bu yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar mesajlarını bu seçenek ile gönderebilecek. Mesajlar karşı tarafa çevrimiçi olduklarında otomatik olarak iletilecek. Yeni güncelleme sayesinde kullanıcılar daha gelişmiş medya gönderim seçeneklerine sahip olacak. Kullanıcılar sesli kitap, podcast ve pek çok medya türünü Telegram üzerinden paylaşabilecek. Telegram’ın yeni sürümünü Google Play Store’dan ya da App Store’dan indirebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı