Sosyal Medya

Tesla Aracı İle Yanlama Yapabilir Miyiz? Cevap Burada!

Elektrikli araçlar ile ilgili olarak pek çok şey söylenebilir. Bu yüzden herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir hizmet görebiliyor, kişisel beklentileri de yenilikler ile büyütebiliyoruz. Peki ama bu süreç nasıl ilerleyecek? Nasıl ön plana çıkacak?

Tesla ile ilgili elektrikli araçlar olarak güç uygulanması üzerine pek çok kişinin merakı vardı. Malumunuz elektrikli motora sahip bir aracın güç üretme konusundaki ihtiyacı ve beklentisi de değişken olabiliyor. Peki ama bu araçla yanlanabilir mi? Gelin bunun cevabını hep birlikte seyredelim.

Araç yanlarken motordan çıkan sesler, pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Çünkü vututut tarzındaki sesler ve bu sese dair insanları sevindiren her şey, bu araçlarda biraz eksik oluyor. Ses dışında performans olarak da gayet lastik yakma tarzında bir görsel ile karşılaşabiliyoruz çünkü ve insanlar bu görüntüleri kendi içinde de değiştirebiliyor. x

Tesla araçları ile ilgili kullanıcıların yanlama üzerine kurulu düşünceleri ve beklentileri her zaman değişim yaratabiliyor. Bireysel ve farklı bir fırsat ile söyleyeceğimiz bu araç bilgileri için yeni veriler kullanılabiliyor. OTA veri bağlantısı bu konuda önemli bir çalışma yaratıyor. Araçta yer alan limitleri kaldırmak için ota bağlantısını durdurun ve sonrasında performansa bakın.

Tabi sadece bu da yetmiyor. Aracın ön sağ tekerinde bir ABS sistem teknolojisi bulunuyor. Buradan bir parçayı çıkardıktan sonra yanlama işlemine dahil olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı