Sosyal Medya

Tik Tok da Çalan Parça Kime Ait?

Günümüzde artık eğlence uygulamaları ve sosyal paylaşım siteleri her geçen gün daha popüler olmaya başladı ve bu nedenle aklımızda bu konu ile ilgili pek çok soru oluştu. Bu uygulamalardan olan ve günümüzde artık milyonlarca kişinin kullandığı Tik Tok, kullanıcılarına pek çok farklı imkân ve eğlence olanağı sunuyor. Bu şekilde 15 saniye ile 1 dakika arasında kısa videolar çekerek, çektiğiniz videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Tik Tok da çalan parçanın kime ait olduğunu bulmak da çok önemli olabiliyor. Çünkü bu parçanın sahibini bulup, daha sonra bu parçayı dinleyebiliriz. Peki, Tik Tok da çalan parça kime ait? Sorusunun cevabı nedir. Bu şekilde çalan parçanın kime ait olduğunu nasıl bulabiliriz? Size şimdi bundan bahsedelim.

Tik Tok da Çalan Parçanın Kime Ait Olduğunu Bulmak

Tik Tok uygulamasının avantajlarından faydalanmak ve bu uygulamanın sunduğu eğlenceli durumlardan yararlanmak isterseniz, uygulamanın her türlü detayını kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tik Tok da çalan parçayı bulmak isterseniz, bunun için sizlere sunduğumuz detayları incelemeniz gerekir.

  • İlk aşamada Tik Tok uygulamasına girin.
  • Daha sonra uygulamanın sol tarafında yer alan “Ev” ikonuna tıklayın.
  • Açılan pencerede sağa alt tarafta dönen bir yuvarlak ikonu bulunur. Bu ikona tıklamanız gerekir.
  • Tıkladığınız anda çalan parçanın kime ait olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Tik Tok da çalan parçaya ait bilgi edinmek için bu adımları izleyebilirsiniz ancak bunun için bilinmesi gereken bir durum var. Videoyu paylaşan ilk kişi, parçanın sahibi olarak görünebilir. Bazı durumlarda da parçanın gerçek sahibi anında önünüzde olabilir. Ama genel çerçevede parçanın tüm bilgilerine bu şekilde ulaşmanız mümkündür. Ayrıca parçayı daha önce kimlerin videosunda kullandığına dair bilgileri de sırası ile görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı