Sosyal Medya

Tik Tok Hesabına Youtube Ve İnstagram Hesabı Nasıl Eklenir?

Ünlü Çin video uygulaması Daiyun’dan etkilenerek geliştirilen Tik Tok uygulaması kısa zamanda milyonlarca insanın beğenisini kazandı. Özellikle Vine videoları ile başlayan süreçler, Tik Tok gibi uygulamaların önünü açmış olsa da, bu durumun önünü açan en önemli etmenin sosyal medya ağlarının gelişmesi ve büyümesi olarak görülmektedir. Bilindiği üzere Çin, küresel dünyadaki sosyal medya ağlarını kullanmayan bir ülkedir. Dolayısıyla Çin hükümeti, kendi gençliğini ve halkını kendi geliştirdikleri sosyal medya hesaplarını kullanmaya teşvik etmektedir. Bu sebeple de ülkede büyük bir altın kalkan denilen uygulama mevcuttur. Herhangi bir Çinli küresel dünyadaki sosyal paylaşım sitelerine girdiğinde, merkezin anında haberi oluyor ve kullanan kişinin dibinde polis bitiyor. Çin hükümeti işte bunların önünü alabilmek için, kendi Facebook ve Twitter gibi uygulamalarını kendileri için yapmaya karar verdiler. Daiyun’da böyle bir uygulama iken bir an da farklı isim olan Tik Tok ile Dünya’da milyonlarca insanın kullandığı bir çılgınlığa dönüştü.

 

Tik Tok uygulaması artık o kadar popüler hale geldi ki, neredeyse kullanmayan insan yok denecek kadar. İşte bu sebepten herkes bu uygulamayı kullanırken aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki profilleri de buraya eklemektedirler. Genel olarak Tik Tok hesaplarına insanlar ilgili olarak Youtube ve İnstagram sayfalarının linklerini ekliyorlar. Çünkü Tik Tok uygulamasının uyumlu olarak çalıştığı iki sosyal paylaşım sitesi Youtube ve İnstagram olarak biliniyor. Bugün sizlere Tik Tok hesabına Youtube ve İnstagram Hesabı Nasıl Eklenir onu anlatacağız. Umarım bu konuyu beğenerek okursunuz.

 

Tik Tok Hesabına İlgili Hesapları Eklemek

Tik Tok hesabına Youtube ve İnstagram Hesabı Eklemek aslında oldukça kolay ve basit bir iştir. Bunun için çok fazla yorulmanıza gerek yoktur. İlk yapmanız gereken öncelikli olarak Youtube veya İnstagram adreslerinizin linklerini bulmaktır. Bu iş öyle zor değildir. Youtube hesabınız da, Channel sekmesine tıklayarak adresinizi oradan görebilirsiniz. Ya da Youtube hesabınızdan Kanalım sekmesine girerek, kanal bilgileri üzerinden kanal adresinizi bulabilirsiniz. Bu adresi bulmanız çok zor olmayacaktır. Adresinizi bulduktan sonra tarayıcı üzerinden veya panelden kopyalayınız.

 

Aynı şekilde İnstagram hesap adresinizi de bulabilirsiniz. İnstagram hesap adresinizi ister ayarlardan isterseniz tarayıcı çubuğunuzdaki sekmeden bulabilirsiniz. Adresinizi bulduğunuz anda kopyalayın. Bu iki adresi de kopyaladıktan sonra Tik Tok hesabınıza gitmelisiniz. Yapmanız gereken adresler çubuğunu bulmanız. Tik Tok hesabınıza girdikten sonra sol sekme de ilgili hesaplar menüsünü bulmalısınız. Bu ayarlar kısmında da olabilir, profil bölümünde de olabilir. Bu sekmeyi bulduktan sonra mutlaka pencereyi aşağı doğru kaydırın. Aşağıya doğru indiğiniz de, ilgili hesaplara dair adres kutucukları göreceksiniz. İşte o adres kutucuklarına kopyaladığınız adresleri yazmanız yeterli olacaktır. Artık Youtube ve İnstagram hesaplarınız Tik Tok profilinizde görünmeye başlayacaktır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı