Sosyal Medya

TikTok Kullanması Eşi Tarafından Yasaklanan Kadın İntihar Etti

Hindistan’da yaşayan bir kadın eşinin son günlerin popüler uygulaması olan TikTok uygulamasını kullanmasını yasakladığı, 24 yaşında iki çocuk annesi genç kadın zehir içerek intihar etti. 

Hindistan’ın Tamil Nadu eyaletinde bulunan Perambalur kentinde TikTok bir kadının intiharına neden oldu. Shiva isimli bir adam, 24 yaşındaki iki çocuk annesi eşi Anitha’nın TikTok’ta çok zaman geçirdiğini ve bu durumun bir bağımlılık olduğunu ve çocuklarını da ihmal ettiği gerekçesiyle eşini uyararak TikTok kullanmasını yasakladı. Genç kadın bu yasaklamanın ardından genç kadın Anitha, zehir içerek intihar etti. İntihar görüntülerini ise eşi Shiva’ya gönderdi. 

PUBG Mobile Oynamak Tutuklanma Sebebi mi? Hindistan’da Öyle…

Eşinin intihar görüntülerinin kendisine ulaşmasının ardından Shiva akrabalarını aradı. Bir şişe içerisindeki sıvıyı içen genç kadın hemen hastaneye kaldırılsa da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. 

Yaşanan İlk İntihar Olayı Değil

Hindinstan medyasına göre yaşanan bu olan tek TikTok intiharı değil. Hindistan’da geçtiğimiz aylarda da 15 yaşındaki bir kız çocuğu, TikTok’ta çok vakit geçirdiğini söyleyen büyük annesine sinirlenip intihar etti ve yaşamını yitirdi. Hindistan’da yaşanan bir diğer olayda ise bir genç TikTok videosu çektiği esnada kazara vurularak hayatını kaybetti. Hindistan’da daha önce yaşanan bu olaylar sebebiyle geçici olarak yasaklanan TikTok uygulamasının bu olayın ardından yeniden yasaklanıp yasaklanmayacağı ise merak konusu. Ülkede yaşanan TikTok intiharları ve PUBG intiharlarının ardından Hint hükümetinin ne gibi önlemler alacağını önümüzdeki süreçte göreceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı