Sosyal Medya

Toplu Tweet Silme Programları Nelerdir?

West delete, eski tweet’lerinizi tekrar eden bir hızda atmak için tek tıklamayla basit bir sitedir. Eğer tweet silme süresini üç aya ayarlarsanız, üç aylık olan tweet’leriniz otomatik olarak silinir. Tüm tweet’lerinizi silmek istiyorsanız, “Bu zamanlamayı etkinleştirmeden önce mevcut tüm tweetlerimi sil” seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir noktada Tweet Delete’i kapatabilir ve tek bir tıklamayla hizmeti kapatabilirsiniz. En iyi yanı, bu sitenin kullanımı ücretsiz olmasıdır, böylece Tweet Sil ile gereksiz tweet’lerden kolayca kurtulabilirsiniz.

TwitWipe İle Toplu Silme Tweetler Eski Tweetleri Sil

TwitWipe, tüm Tweet’lerinizi aynı anda temizlemenizi sağlayacak başka bir Twitter temizleyicisidir. Bu basit araç bir tıklamayla çalışır ve Twitter ile kimlik doğrulaması yaparken tüm tweet’lerinizi siler. Tüm tweet’lerinizi silmek istediğinizden eminseniz ve tüm tweet’lerinizi silmeden önce çapraz kontrol veya doğrulama gerekmemesi yararlı olur. Emin olmanız gereken bir şey, Twit Wipe’ın retweetlerle mükemmel bir şekilde çalışmadığı ve silme işlemlerinin retweetlerinize yapışabileceğidir. Yani, çok fazla retweetiniz varsa, listedeki başka bir aracı kullanmanızı öneririm. Unutmamak için, Twit Wipe toplu silme tweetleri özelliği de ücretsizdir, bu yüzden kesinlikle bir deneyebilirsiniz.

Hırka İle Toplu Silme Tweetler Eski Tweetleri Sil

Tweet silme gibi bir görev için alışılmadık bir isim olan Cardigan oldukça kullanışlı bir araçtır. Hem toplu silme tweet’lerini hem de beğenileri siler. Cardigan ile ilgili bir başka çarpıcı şey, basit ve temiz ara yüzleridir. Tıpkı diğer tüm Twitter araçları gibi, Cardigan da aynı anda sadece 3.200 tweet’i silebilir. Cardigan’ı kullanarak tweet’lerinizi Twitter’dan getirin ve artık saklamak istemediğiniz tweetleri silin. Cardigan, herhangi bir nedenle yapmanız gerekirse Twitter beğenilerini silmeyi de destekler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı