Sosyal Medya

Tumblr Mesajlaşma Uygulaması Geliştiriyor

Popüler blog servisi Tumblr anlık mesajlaşma uygulaması geliştirdiğini açıkladı. Tumblr’ın anlık mesajlaşma uygulaması neler sunacak?

Dünya genelinde en çok kullanılan blog servislerinden birisi olan Tumblr, kullanıcılar için yeni bir anlık mesajlaşma uygulaması geliştirdiğini açıkladı. Hali hazırda bünyesinde özel mesaj sistemi bulunduran Tumblr’un yeni servisi kullanıcıların gruplar halinde mesajlaşabilmesini sağlayacak. 

Tumblr WhatsApp’a Rakip Oluyor

Tumblr yeni mesajlaşma uygulamasıyla birlikte anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a rakip oluyor. Yeni uygulama ile birlikte farklı Tumblr bloglarının takipçileri birbiriyle iletişim kurabilecek. Tumblr’ın yeni uygulaması internetin ilk çıktığı dönemlerde sıkça kullanılan sohbet kanallarını anımsatacak. 

Tumblr mesajlaşma servisinde gönderilen mesajlar 24 saat içerisinde otomatik olarak kaybolacak. Tumblr mesajlaşma uygulamasında bu nedenle aktif olmak ve konuşmaları takip etmek önemli olacak. Tumblr’ın bu sayede popülerliğinin yeniden artması bekleniyor. 

Tumblr’ın bu uygulamasının ilgi görmesi durumunda uygulamanın WhatsApp ve Telegram alternatifi bir uygulamaya dönüşmesi planlanıyor Yahoo tarafından satın alınmasının ardından pornografi bloglarından kurtulan Tumblr yeniden blog kimliğine bürünmüştü. Bakalım Tumblr mesajlaşma servisi ile yeniden yükselişe geçecek mi? 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı