Sosyal Medya

Tweetter Güncellemelerinde Son Gelişmeler!

Twitter sosyal medya ile ilgili gelişmelerini güçlü bir dil ile kaşımıza çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor.

Tweet dizisi konusunda hızlı bir şekilde çalışma üreten Twitter, bu yeni özellik ile ilgili uzun bir tweet serisi sunmaya hazırlanıyor!

Yeni özellikleri ile herkesi ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle ön plana çıkaran Twitter, bu konuya dair de gayet etkin ve ayrıcalıklı bir seçenek sunuyor. En popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter, platformu güncel tutmak için sürekli yeni özellikler test ediyor. Android Police tarafından yayınlanan yeni bir rapor ise sosyal medya devinin yeni bir özelliği test ettiğini açığa çıkardı.

Yapılacak olan çalışmalara bakınca, ihtiyaçlar için çok daha renkli ve estetik seçenekler ile çözüm ürettiğinizi görebilirsiniz. Yeni gelecek olan bu özelliğin en son tweetinizi sürdürmenize izin verecek bir yenilik olacağı söyleniyor.

Twitter test ediyor!

Şu anda test aşamasında olan bu özellik, 280’den daha fazla karakter içeren bir tweet dizisi oluşturduğunuzda bir sonraki tweeti ya da tweetleri doğrudan başlangıç kutusundan ekleyebilmenize olanak tanıyacak.

Kısacası uzun bir tweet serisine yer verdiğiniz paylaşımlar için tweetleri birer birer atmanıza gerek kalmayacak ve hepsini tek seferde yazıp yollayabileceksiniz. Günümüzün değişken ve hızlı ilerleyen seçimlerini organize eden sitemiz, çok daha farklı bir yapıda karşımıza çıkıyor ve bu sayede de herkesin beklentilerine dönüş yapmış oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı