Sosyal Medya

Twitter Aldığı Kararla Bazı Cihazlar İçin Destek Vermeyeceğini Açıkladı!

Twitter tarafından yapılan açıklamalar sonrasında yeni bir güncelleme yapılmasına karar verildi. Özellikle son zamanlarda Twitter iOS uygulamasıyla birlikte bazı güncellemelerin Twitter tarafından artık desteklenmeyeceği ifade edildi.

Yeni Özellikler Eski Sürümler İçin Kullanılamayacak!

Twitter tarafından yapılan açıklamalar sonrasında Apple kullanan kişileri yakından ilgilendiren bir karar verildi. Ancak bu kararın Apple iOS 11 ve daha eski olan sürümleri bundan sonraki dönemde desteklemeyeceğini açıkladı.

Twitter güncellemelerini en doğru şekilde almak isteyen kullanıcıların bundan sonraki dönemde güncelleme yapmaları ve en yeni sürümleri edinmeleri gerekecek. Bu kararın Twitter tarafından kesin olduğu ve çok kısa sürede uygulamaya konacağı belirtildi.

Apple cihazları için yapılan değerlendirmeler sonrasında güncellemelerin hızlı bir şekilde gelmesi oldukça dikkat çekmişti. Bunun ardından uygulama geliştiricileri tarafından da hızlı sürümler ve güncellemeler göz önünde bulundurulduğu zaman eski sürümlere olan desteğin kesilmesi de normal bir durum olarak ifade ediliyor.

Ancak Twitter uygulamasının bu süreç içerisinde iOS 11 sürümlerine sahip olan cihazlar için ne kadar daha hizmet vereceği ise bilinmiyor. Bu konuda eski sürüm güncellemeleri kullananlar arasında endişeli bekleyiş devam ediyor. Uyumluluk sorunu hem web sürümünde hem de mobil sürümünde kullanılabilecek. Bu konuda yetkililer tarafından yapılan açıklamaların ardından uyumluluk sorunu yaşamamak için bir an önce sürümün güncellenmesi gerektiğinin altı çiziliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı