Sosyal Medya

Twitter Bu Sene Pek Çok Değişiklik Yapabilir!

İnsanların günlük hayatına dair pek çok paylaşımı yaptığı ve bununla ilgili rahat bir çözümü ön plana çıkardığı Twitter, kendine has bir çalışma ve ayrıcalık ile ön plana çıkıyor.

Güncel olarak karşımızda yer alan ve herkese dokunan Twitter, kendi içerikleri ile yine bizlere bir şeyler sunuyor. Bu yüzden yeni yıl içerisinde bazı güvenlik güncellemesi yapacak gibi görünüyor. En son yapılan twit dizilimi güncellemesi, hala beklenen güncellemelerden biri iken beklentilere cevap verecek pek çok çalışmanın olduğunu görebiliyoruz haliye.

Bu yüzden söyleyecek çok fazla çalışma var ve kişisel olarak da değişimleri kendine has olarak kullanabiliyor, inceleyebiliyoruz. Daha rahat ve daha özverili bir ilerleme ve güncel dokunuş için sizler de kendinize dair çalışmaları kullanabilirsiniz.

Yeni güncellemeler olacak mı?

Büyük ihtimalle bu sene içinde yapılacak olan çalışmalar kişisel değişimleri ön plana çıkaracak türden olacak. Ayrıcalıkları ve fırsatları da bu mantık ile görebiliriz. İnsanların kullanımı için daha da pratikleşeceğini düşündüğümüz Twitter, köklü değişikler yapabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı