Sosyal Medya

Twitter, İhlalleri Azaltmayı Hedefliyor!

Pek çok konuda güncelleme ile karşımıza çıkan Twitter, geçtiğimiz günlerde arka arkaya yeni düşüncelere dahil oluyor ve çözüm önerileri üzerine kafa yoruyor. Bu yüzden de politik konularda farklı değişiklikler yapmaya başlıyor.

Blog üzerinden yaptığı açıklamalar ile herkes için çok daha farklı ve ayrıcalıklı bir seçenek yaratan Twitter, geleneksel çözümleri ile de gündeme geliyor. Bireysel hizmetleri ve ayrıcalıklı seçimleri çok daha farklı bir dilde organize eden Twitter, genellikle site gelişimini bu site üzerinden duyuruyor. Blog üzerinden yaptığı açıklamalarda kişisel bilgiler üzerinde duran Twitter, yeni bir düzenleme getirmeye kararlı!

Bu yüzden kişisel bilgiler konusunda kendi bilgilerini emanet eden insanlar farklı tutumlarla yaklaşımlarını ön plana çıkarmanın derdindeler. Bu yüzden de sorumluluk konusunda herkes için farklılaştığı bir dilde hizmet sunuluyor diyebiliriz. Peki ama amaç neydi?

Daha iyi ve güvenilir bir dil yaratmak!

Görünüşe göre sosyal medya üzerindeki kişisel beklentileri her zaman için değiştiren bir dilde ayrıntıların tamamını kendinize göre takip edebiliyor ve bu takibinizi de büyük bir konuda organize edebiliyorsunuz. Yani amaç her zaman için değişimi bulmak ve insanların kendi kişisel bilgilerini koruduğuna ikna etmek oluyor.

Twitter herkes için geniş ve şeffaf bir dil yaratmak istiyor. Bu yüzden sizler de zaman kaybetmeyin ve ayrıntıların tamamına kendinize has bir yapıda göz atın. Hem yenilikçi hem de güncel ve güvenilir bir sosyal medya ortamı için çalışan Twitter, bakalım yakın zamanda nasıl bir gelişim yaratacak?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı