Sosyal Medya

Twitter Kullanıcıları Artık Konuları Takip Edebilecek

Popüler mikro blog Twitter gelişmeye devam ediyor. Twitter kullanıcıları artık konuları takip edebilecek. 

Siyasi reklamları yasaklama kararı alan Twitter yaptığı son açıklama ile birlikte artık konuların da takip edilebileceğini açıkladı. Kullanıcılar yeni özellikle birlikte artık ilgi duydukları konu başlıkları ile ilgili atılan tweetleri de takip edebilecek. 

Twitter platformunda bilindiği gibi kullanıcılar ilgi duydukları kişileri takip edebiliyor ve onları attığı tweetleri okuyabiliyor. Kullanıcıların deneyimini iyileştirmek isteyen Twitter artık kullanıcıların sadece diğer kullanıcıları değil, ilgi duydukları konuları da takip edebileceğini açıkladı. 

Ortaya çıkan raporlara göre Twitter kısa süre içerisinde kullanıcıların ilgisini çeken konular hakkında atılan tweet’lerin de takip edilmesini sağlayacak. Yeni özellikle birlikte kullanıcıların ilgi duydukları alandaki tweetler için belli kişileri takip etme zorunluluğu da ortadan kalkacak. Twitter yeni özelliğiyle birlikte kullanıcıların ilgi duydukları konu hakkında atılan tweetlere kolayca ulaşmalarını sağlayacak. 

Twitter 300’den Fazla Konu Başlığı Sunacak!

Kullanıcılar Twitter’da teknoloji, oyun, spor ve eğlence gibi konuların da aralarında bulunduğu 300’den fazla konu başlığını takip edebilecek. Twitter bu konu başlıklarına şimdilik sadece güvenilir hesabı olan kullanıcıları dahil ettiğini duyurdu. Bilindiği gibi Twitter’dan önce Instagram’da kullanıcıların takip etmek istediği konuları “hashtag” sistemi ile takip etmelerini sağlıyordu. Twitter’ın yeni özelliğinin kısa süre sonra tüm kullanıcılar tarafından kullanıma sunulacağı açıklandı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı