Sosyal Medya

Twitter Nihayet Yanıtları Gizledi

Twitter bütün dünyada denediği yanıtları gizle özelliğini nihayet gündeme koydu. Peki ama nasıl ilerleyecek?

Sosyal medyanın daha güvenli olması ve daha sağlıklı ilerlemesi için her platform kendince bir şeyler yapıyor. Bu konuda belki de en çok uğraşan platformların başında Twitter geliyor. Çünkü Twitter, pek çok konuda fikir beyan etmek üzerine kurulu olduğu için ölçüyü kaçırmak gayet olası oluyor. Peki ama durumlar nasıl ilerleyecek?

Ürün yönetim başkanı olan Suzanne Xie, sosyal medya konusunda çıkarılan bu yeni özellik ile ilgili etkin bir dil belirledi. Bu dile dair çok daha aktif ve yenilikçi bir bakış açısı ve yaklaşım getiren yönetim, insanlar birbirini rahatsız etmesin diyerek onların rahat hissetmesi konusunda bir çalışma başlattıklarının altını çizdi. Bu konuya dair çok daha aktif ve yenilikçi bir dilde ilerleyen bütün uzmanlar, kendilerine has bir tarz ve dil yaratmaya devam ediyor.

Yanıtları gizle seçeneği herkesi bir şekilde ilgilendirdiği için sosyal medya devinin bu konuya dair bakışı da gayet net oluyor. Başarılı testlerin ardından filtre edilen pek çok şey oluyor. Bu yüzden de söyleyecek o kadar fazla söz ve beklenti var ki, herkes için dengeli ve yenilikçi bir dil yaratılmış oluyor diyebiliriz. Amaçlar ve fırsatlar hepimiz için daha rahat, daha verimli ve özverili bir dilde ilerliyor.

Yeni özellik herkesi bir şekilde ilgilendirdiği için kesinlikle hayata dair de dokunuşlarda bulunacak diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve size dair çok daha farklı, çok daha fazla ve etkin bir yapıyı kullanın. Biz istiyoruz ki sizin için değişen ve fırsatlarla birlikte ortaya çıkarılan her güncel duyuruyu paylaşalım. Sosyal medya devlerinin bu savaşlarına çok daha yakın bir sağlıklı uygulama ile cevap veren Twitter, bakalım nasıl geri dönüşler alacak?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı