Sosyal Medya

Twitter Pasif Hesapları Kapatacak!

6 aydan uzun bir süre kullanılmayan ya da pasif kalan hesapları kapatacak olan Twitter, özellikle hiç giriş yapılmayan hesapları hedef alıyor.

Dünyanın en çok yazı yazmak için tercih edilen platformlarından olan Twitter, açık olmasına rağmen kullanılmayan ve hiç bir etkinlik göstermeyen hesapları kapatacak. The Varge internet sitesinin raporuna göre baktığımız zaman hesapları etkin olmayan kişilere önce e posta yollayacak olan şirket, 11 Aralıktan sonra kapatma işlemlerine başlayacak.

Etkin hesapları ön plana çıkarmak ve etkin olmayan hesapları temizlemek isteyen Twitter, bu konuda önemli bir çalışma ve seçenek üretmek istiyor. Twitter üzerinde aktif olarak bulunulmasını isteyen Twitter kurucuları, bu konuda pasif olan hesapları kapatacağının sinyallerini veriyor.

Gönderilen maillerde şu mesajlar yazıyor

“Twitter’ı kullanmaya devam etmek için geçerli Şartlar, Gizlilik Politikası ve Çerez Kullanımı’nı kabul etmeniz gerekir. Bu, yalnızca bizimle paylaştığınız bilgiler hakkında en iyi kararları almanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda Twitter hesabınızı kullanmaya devam etmenizi de sağlar. Ancak, ilk önce 11 Aralık 2019’dan önce giriş yapmanız ve ekrandaki talimatları izlemeniz gerekir, aksi takdirde hesabınız Twitter’dan kaldırılır”

Bakalım yakın bir zamanda karşımıza başka neler çıkacak?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı