Sosyal Medya

Twitter Pasif Hesapları Silmekten Vazgeçti

Twitter pasif hesapları silmekten vazgeçti. Daha önce bu konuya dair yeni bir güncelleme yayınlayan twitter, anlık durumları değerlendirdi ve bu kararından vazgeçti.

Altı aydan uzun bir süredir giriş yapılmayan ve pasif olarak karşımıza çıkacak olan hesapları tamamen sileceğini duyuran Twitter, kullanıcıların tepkilerine göre karar aldı ve kararını şimdilik rafa kaldırdı. Çünkü insanlardan pasif hesaplara dair yoğun bir tepki aldı.

Daha önce duyurduğumuz gibi dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya ağı olan Twitter, 11 Aralık tarihi itibariyle pasif hesapları kapatacağını açıklamıştı. Bu durumdan hemen sonra isyanlar baş göstermeye başladı.

İnsanlar hesaplarını bir şekilde kullanmak istiyor

Etkin olmayan kullanıcılara e posta gönderen twiter, bu konuya dair yoğun bir tepki çekti ve ABD’li şirketin ön plana çıkardığı her türlü seçimi ve beklentiyi organize etmeye başladılar. Peki ama süreç nasıl işleyecek? Herkes için değişimi ve fırsatları ön plana çıkarıyor.

Kullanıcılarından gelen tepkilerden sonra karmaşa ve endişe yarattığını düşünen twitter, bir duyuru mesajı yayınladı ve bu duyuru mesajına da hemen cevaplar geldi. Yayınlanan mesaj şu şekilde;

Sebep olduğumuz karmaşa için özür dileriz diyen Twitter, kullanıcılardan gelen cevapları en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünüyor ve bu sürece dair de aktif bir yaşam sağlıyor. Bakalım süreçler nasıl işleyecek ve neler çıkacak karşımıza.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı