Sosyal Medya

Twitter Takip Etme Kodu

Twitter takip etme kodu, Twitter kullanıcıları için oldukça önemlidir. Özellikle Seo uyumlu çalışan Twitter hesapları yönetilirken sık sık kod işlemler gerekmektedir. Genelde toplu işlemler için bu kodlar hazırlanmış olsa da kişiler, güncel Twitter konularını takip etmek için veya Twitter içerisinde takip edilen kişileri bırakmak için de oldukça mümkündür. Twitter içerisinde toplu mesaj atmak için, otomatik sayfaları beğenmek için, direkt olarak mesajları silmek için veya kişileri toplu sessize almak için bu kodları kullanabilirsiniz.

Twitter Takip Etme Kodları 2020

Twitter takip etme kodu için öncelikle tanımlı tarayıcınıza giriş yapınız. Daha sonrasında arama çubuğuna, Twitter yazarak sisteme giriş yapınız. Yapacağınız işlemin bulunduğu sayfaya giriniz ve daha sonrasında o sayfanın ilgili bölümünü sekmeye açınız. Daha sonrasında sayfanın üzerinde sağ tuşa tıklayarak açılan bölümde incele kısmına giriş yapınız. Bu bölümde ctrl artı shift, artı l yaparak bir pencere açınız. Açılan sayfa içerisinden console sekmesine giriş yapınız. Giriş yapmanız gereken kodu, console sekmesine yapıştırır tamam tuşuna basınız. Console ekranı üzerinden yapılan işlemleri takip edebilir ve arkada açılan Twitter sayfasına otomatik olarak güncellemesini takip ediniz.

Twitter Kodları Ne İşe Yarar?

Twitter takip etme kodu, twitter takibi bırakma kodları twitter için oldukça önemlidir. Özellikle sürekli olarak Twitter içerisinde aktif olan kişilerin hesaplarını yükseltmek için, doğru hamleler yapması gerekmektedir. Kod yazmak, bu durumlardan biridir mesela sizi takip etmeyen kişileri toplu olarak kaldırmak için Twitter takip etmeyenleri bulma kodunu kullanabilirsiniz. Takip etmeyenleri bulmak için unfollow kısmına girerek, takip edilenler kısmına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise sağ tıklayıp, inceli bölüme giriş yapması gerekmektedir. Bununla beraber kişiler console kısmına girerek kodu yapıştırması gerekmektedir. Daha sonrasında tamam komutuna tıklayarak, otomatik olarak takipten çıkanları silebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı