Sosyal Medya

Twitter ve Facebook Siber Zorbalıkla Savaşacak

Twitter ve Facebook, siber zorbalık konusunda ortak bir çalışma yürütmek istiyor. Yapacakları şey aslında birlikte ilerlemek ve bu süreci ön plana çıkarmak olacaktır. Peki ama nasıl bir yol bekliyor onları?

Twitter ve Facebook tarafından ilerleyen ve güçlü bir dilde ön plana çıkarılan her şey kendi içinde de bir renk sunuyor bizlere. Biz istiyoruz ki insanlar sosyal medya üzerinden birbirlerine nefret söyleminde bulunmasın ve farklılıkları da bu aşamalarda yenilemesinler. Bu güne dair ön plana çıkarılan her türlü yeniliği ve fırsatı tek bir tıklama ile size sunmak ve sizin için de farklı bir açı yaratmak istiyoruz.

Twitter ve sosyal medya için her şey kendi içinde değişiyor ve yenilenmeye başlıyor. Bu da bizimle ilgili daha rahat ve daha farklı bir duygu durumu oluşturuyor. Gecikmeyin ve sizler de ara ara kontroller yapın. Twitter ve Facebook kendi içinde bir renk ve tasarım yaratırken, yorumlarla savaşmak için özel iletişim birimleri eklemeyi düşünüyor. Bakalım bu nasıl çıkacak karşımıza?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı