Sosyal Medya

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

Birçok ziyaretçimizin ‘’Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır’’ sorusu üzerine, sizler için bu yazıyı hazırladık. Hiç vakit kaybetmeden Twitter video indirme işlemini anlatmaya başlayalım.

Twitter Video İndirme İşlemi

Sizlere göstereceğimiz bu yöntem ile hem bilgisayarınızdan hem de telefon ya da tabletinizden Twitter’da beğendiğiniz videoları indirebileceksiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken Twitter’da indirmek istediğiniz videonun sağ üst köşesinde bulunan oka tıklıyoruz. Burada açılan seçeneklerde ‘’Twett’in bağlantı adresini kopyala’’ seçeneğine basıyoruz. Daha sonra ise aşağıdaki bağlantıya tıklıyoruz.

http://twittervideodownloader.com/

Açılan sayfada yer alan kutucuğa, kopyalamış olduğumuz linki yapıştırdıktan sonra ‘’Download’’ butonuna tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfanın alt kısmında yer alan ‘’Download’’ butonuna tekrardan tıkladıktan sonra video indirme işlemi tamamlanıyor.

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

Bu işlem ile hem bilgisayar hem de telefon ve tabletlerinizde Twitter video indirme işlemini yapabilirsiniz. Fakat iOS işletim sistemine ait mobil cihaz kullanıyorsanız, ‘’Twett’in bağlantı adresini kopyala’’ seçeneği çıkmayabilir. Bunun yerine sağ tarafta bulunan oka tıklayarak ‘’Paylaş’’ seçeneğine basmalısınız. Burada bulunan ‘’Bağlantı adresini kopyala’’ seçeneğini seçtikten sonra geri kalan işlemleri yine aynı şekilde yaparak Twitter video indirme işlemini tamamlamış olursunuz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı