Sosyal Medya

Twitter Yeni Abonelik Sistemini Tanıtmak İçin Çalışmalara Başladı!

Twitter son zamanların yeniden en popüler sosyal medya platformlarından birisi olarak hızlı bir yükselişe geçti. Şimdilerde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve yeni bir düzen sağlamak için yeni bir abonelik sisteminin gündeme geldiği belirlendi. Twitter tarafından sızdırılan bilgiler sonrasında yeni abonelik sistemi için hazırlanan projenin kod adı ise ‘Gryphon’ olarak açıklandı.

Abonelik servisi şimdiden pek çok kullanıcı tarafından da merak konusu oldu. Çünkü yapılacak çalışmanın şimdiye kadar gerçekleştirilmemiş ve bir ilk olması bekleniyor. Peki tam olarak yeni sistem ne anlama gelecek?

Abonelik Sistemi İle Ne Amaçlanıyor?

Twitter süreç hakkında yapılan çalışmaları yayınlayarak bu süreç içerisinde bir iş ilanı da yayınladı. Bu ilan ile birlikte yeni sistem dikkat çekti ve merak konusu haline geldi. Bunun üzerine şirket tarafından verilen ilan yeniden düzenlendi. Yapılan düzenlemeye göre şirket için ekipler, abonelik ve yeni isimden bahsedilen kısımların silindiği öğrenildi. Ardından yeni ilana göre ‘backend’ mühendis ekibiyle birlikte bir çalışma yürütecek olan Android mühendisi aramasının yapıldığı belirlendi. Şirket tarafından yapılan ilan değişikliği kısa sürede fark edildi.

Yeni sistem üzerinden Premium üyeliğin gündeme gelmesi ve bunun parasallaştırılarak yeni bir sistem haline getirilebileceği düşünülüyor. Bu durum hakkında detaylar henüz ortaya çıkmadığı için kafa karıştırıcı olabilir ancak şimdilerde teknoloji şirketi tarafından konu hakkında bir açıklamanın yapılması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı