Sosyal Medya

Twitter’a Instagram Link(URL) Ekleme

Sosyal paylaşım sitelerinde kendi popülerliğini artırmak isteyen kişiler, bir diğer sosyal paylaşım sitesine linklerini koyarak, oradan takipçi kazanmak istemektedir. Bunun için en çok aranan ve kişilerin en çok talep ettiği konu ise, Twittera İnstagram link(Url) ekleme üzerinedir. Bu nedenle üzerinde durulması gereken konu, linkin Twittera eklenmesi hususunda dikkatli olmaktır. Çünkü bazı durumlarda bir alana link eklemek, o linkin görünmesine yeterli olmuyor. Sadece yazı olarak görünebiliyor. Ancak gerekli olan link desteği ile bu sorun ortadan kaldırılabilir. Bunun için nasıl hareket etmeniz gerektiğinden sizlere bahsetmeye çalışalım.

Link Eklemek İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

Twitter’da kullanıcılar haberlere ve gelişmelere anında ulaşabildikleri için kalıyorlar ve bu kullanıcıların neredeyse büyük bir bölümünün İnstagram hesabı var. Ancak İnstagram hesaplarının takipçi sayısının artırılmasının zor olması nedeni ile kişiler Twitter hesaplarına link eklemek istiyor. Bunun için ise Twitter profiline girip, özel bir link oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için uygulamanız gereken adımlar ise aşağıdaki gibi olmalıdır.

  • Öncelikle Twitter hesabınıza girdikten sonra profil kısmına gelmeniz ve link eklemek istediğiniz alanı belirlemeniz gerekir.
  • Genel anlamda profile link eklemek istendiği için daha sonra profilini düzenle kısmına gelin.
  • Buraya İnstagram kullanıcı adınızı direk olarak kopyalamak, yalnızca bu adın düz yazı olarak çıkması sağlanır. Bunun için farklı tarzda bir link eklemeniz gerekir.
  • Twitter profiline link eklemek için, https://www.instagram.com/kullanıcıadı/ şeklinde bir link eklemeniz gerekir.
  • Bunun dışında bir link eklemek, yalnızca düz yazı gibi olmasına sebep olur.
  • “kullanıcıadı” yazan yere İnstagram kullanıcı adını yazarak, daha sonra profil düzenlemesini kaydedin.

Bu işlemi adım adım uyguladığınızda kolay bir şekilde Twitter hesabınızın biyografi kısmına İnstagram linkinizi ekleyebilirsiniz. Bu işlemi tüm bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerden de kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Twittera İnstagram linkini nasıl eklerim? Diye kendinize sormanıza bu nedenle gerek kalmaz. Ayrıca, iOS işletim sistemi bulunan telefonlarda bu işlemi gerçekleştirmek için, Twitter uygulaması üzerindeki “çark” ikonuna tıklayıp, daha sonra profilini düzenleye basmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hem kolay bir şekilde İnstagram linkini Twittera ekleyebilir, hem de İnstagram üzerindeki takipçilerinizi artırmayı başarabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı