Sosyal Medya

Twitter’da Patates Püreli Cybertruck Virali!

Cybertruck aracı uzun zamandır insanların karşısına farklı şekillerde çıkıyor. En azından tanıtımdan sonra pek çok kişinin merakı haline gelmiş olan bu araç, oldukça net çizgilere sahip olmak ile ön planda bulunuyor.

Kardeşi tarafından yapılan Cybertruck için bir saatlik bir emek olduğunu paylaşan bir Twitter kullanıcısı, videonun bir anda popüler olması ile tanınmaya başladı ve insanlar eğlenceli anlar yaşamaya başladılar.

Elektrikli bir teknoloji olarak geliştirilen Tesla CyberTruck aracı, kendi içinde önemli bir yerde bulunuyor ve size dair de etkin bir dil yaratıyor. Bu yüzden de kolay ve hızlı bir ilerleme ile akıllara sade bir seçenek getiriyor diyebiliriz. Modern araçlardan ziyade oldukça basit ama bir o kadar da inovatif bir tasarım yapan Tesla, kendine has bir dilde ilerlerken çok daha fazla kişiye ulaşmanın derdini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Herkes için de hızlı ve yoğun bir çalışma sunuluyor. Bu yüzden de kesinlikle size dair bir dile ulaşabiliyorsunuz.

Markalar sırayla Tesla ile dalga geçerken, sırada da Twitter kullanıcıları vardı belki de. Twitter üzerinden paylaşılan bu video oldukça gündem olan bir video olduğu için de kendisi için detaylı ve estetik bir dile sahip olarak çıkıyor karşımıza. İkilinin kısa ve eğlenceli sohbetini ön plana çıkaran bu video oldukça gündem oldu ve herkes tarafından da meraklı bir bekleyiş sürmeye başlandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı