Sosyal Medya

Twitterda Profilime Bakanlar Görünebiliyor Mu?

Son zamanlarda sıklıkla kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter kullanımı siyaset, ekonomi ya da ilgi duyulan her konuda takip edilebilme ya da takip etme gibi bir hizmeti sunmaktadır. Twitter platformunda profilime bakanlar görünebiliyor mu? Şeklinde çok fazla sorular sorulmaktadır. Bakan kişileri öğrenebilir miyim? Kişilerin kimler olduğu hakkında detaylı bir şekilde araştırmalar yapılmaktadır.

Twitter platformunda Profile bakanlar olarak soruların yanıtına verilebilecek cevap ise bunu öğrenmek ne yazık ki mümkün değil. Bu durumu hiçbir zaman öğrenemezsiniz. Fakat bununla alakalı belli başlı uygulamalar sizlere sunsa da Twitter platformunda profilinize bakanları görebilmeniz pek de mümkün bir durum olmamaktadır. Bununla alakalı bazı programlar sizlere sunulmaktadır. Ancak bu programlar tam anlamıyla gerçeği yansıtıyor mu bu konu hakkında net bir bilgi veremeyeceğiz.

Twitter Profilime Kimler Baktı Uygulamaları

Son yıllarda özellikle sosyal medya kullanıcıları için birçok uygulama ve program bulunmaktadır. Bu programlar twitter platformunda kullanılabilen ve öne sürülen uygulamalar olarak ifade edilebilir. Twitter profiline kimlerin baktığını gösterme iddia eden programlar olarak ifade edilmektedir. Profilinize bakanları öğrenmek isterken herhangi bir takipçi ile bazı kişiler sizlere liste ederek gösterilir.

Böylelikle twitter platformunda kişilerin profilinizde gezinerek sizleri takip ettiğini düşünüyorsunuz. Oysa bu durum tamamıyla kura ile yapılan sistemsel bir işlemdir. Bu uygulamalar ise çoğunluk olarak zaman kaybı ve para kaybı olarak ifade edilebilir. Bu durumun gerçeklik payı olmadığını sizlere ifade edebiliriz. Şifre ve kullanıcı isminizi bu tip uygulamalarla riske atmamanızı ve hesabımızı tehlikeye sokmamanızı öneri olarak sunabiliriz.

Twitter Profilime Kim Baktı Uygulama Virüsleri

Üst yazımızda da belirttiğimiz gibi twitter platformunda twitter profiline bakanların uygulamalarından kaynaklı olarak bazı zararları da beraberinde getireceğini belirtmek isteriz. Twitter platformunda uygulamaları genel anlamıyla çalışma prensipleri gereğince çalışmaktadır. Herkesin belli bir alanda toplanan bir bilgisi ve profil bilgileri düzenlenmiştir.

Twitter platformunda bu uygulamaları kullananlar bazı virüslerle karşılaşa bilmektedirler. Linke tıklayıp indirme işlemini sağlayan kişiler virüslerle karşı karşıya gelerek Sibel bir saldırıya maruz kalabilmektedirler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı