Sosyal Medya

Twitter’da Takip Etmeyenleri Bulmak

Sosyal medya uygulamaları içerisinde Twitter önemli bir yere sahip. Bu yüzden takipten çıkmak gibi konular hepimizin meselesi haline gelmiş durumda. Peki ama takip etmeyenleri bulmak ister misiniz? Ya da böyle bir takıntınız var mı?

Geleneksel medyayı en güçlü şekilde ön plana çıkaran Twitter ve Instagram gibi uygulamalar, neredeyse hayatımıza yön verir oldu. Fazlasıyla işimize yarayacak uygulamalarda bugün, Twitter takipçi bulmak kodunu size sunmak istiyoruz. Twitter unfollow kodu olarak kolaylıkla sizi takip etmeyenleri bulabilir ve takipten çıkabilirsiniz.

Bu kodu kullanarak işlerinizi hızlı bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Peki ama bunu nasıl yapacaksınız? Twitter unfollow kodu ile ilgili akla gelen her aşamayı kendinizle ilgili çözümler ile kullanabilir ve ayrıntıların da tamamını takip edebilirsiniz. Tamamen zararsız bir kod olan Twitter unfollow kodu hemen hemen herkesin kolaylıkla uygulayabileceği bir kod.

Uygulamalarla başınız derde girmesin

Bazı uygulamalar var ki işlerinizi yaparken canınızı sıkabilir. Bir şekilde şifre girmenizi isteyen bazı uygulamalar, isteklerinize de ters tepki verebilir. Bu yüzden de takipçi konusunda eğer yoğun bir kitleniz var ise sizi takip etmeyenleri bulmak için bazı kodlar işinizi görecektir.

1- Twitter’ı eski haline çevirin

Yapmanız gereken ilk işlem eski haline çevirmeniz olacaktır. Google Chrome eklentisi ile işlerinizi rahatlıkla çözümleyebiliyorsunuz. Tarayıcınıza ekleyeceğiniz bir twitter eklentisi ile eski haline hemen gelecektir.

2- Twitter’a giriş yapın

Giriş yapın ve takip ettiğiniz kullanıcılar listesine ulaşın. Sonra buradan takip ettiğiniz bütün kullanıcılara erişmiş olacaksınız.

3- F12 tuşuna basın ve sağ tarafta bulunan incele bölümüne tıklayın.

Ardından Chrome üzerinde iken F12 tuşuna basın ve Ctrl + Shift + K tuşu ile birlikte geliştirici seçeneklerine ulaşın. Console sekmesinde yer alan çözümleri buradan da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

4- Console bölümünde kodu girin ve enter tuşuna basın

Aşağıda yer alan kodu girin ve enter tuşuna basın. Sonrasında otomatik olarak sizi takip etmeyenler çıkarılacaktır.

Twitter unfollow kodu:

setInterval(function() {

$(“.FollowStatus”).each(function(){

$(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();

});

$(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();

}, 20000);

setInterval(function() {

$(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();

}, 30000);

setInterval(function() {

window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);

},5000);

setInterval(function() {

window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);

},1000);

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı