Sosyal Medya

Twitter’da Yanıtlar İçin Güncelleme Bekleniyor!

Twitter son dönemlerde daha çok işlevsel bir güncelleme yapmanın derdinde. Bu güncelleme herkes için yeni bir güzellik ve beklenti yaratırken, işlevselliği de artıracak gibi görünüyor.

Twitter son dönemde yaptığı güncellemeler ile arka planda yer alan her türlü yeni duyuruyu kendi içinde değiştirmeye başladı. Özellikle insanların yanıt gizleme özelliğinden sonra pek çok kişi artık istemediği cevapları gizleyebilecek ve bu cevaplar herkes için gizli olacak. Şimdi de bu cevap atağından sonra yeni bir güncelleme peşinde olan Twitter, yanıt verirken katman şeklinde iç içe değişen bir görsel durumuna girmeyi düşünüyor.

Twitter’ın daha işlevsel ve daha güncel bir şekilde kullanılması gerektiğini düşünen yetkililer, arka arkaya aldıkları kararlar ile süreci büyütüyorlar. Önce 6 aydır aktif olmayan hesapları kapatma kararı alan Twitter’ın geri dönüşünü gördük. Şimdi de yanıt gizleme özelliği ile birlikte gelen katman cevap sistemi karşımıza çıkacak. Bu durumda baya baya twitter ana sayfasını değiştirecek gibi görünüyor.

Sürekli Nabız Yoklanıyor!

Twitter yaptığı güncellemeler ile sürekli nabız yoklamaya devam ederken, insanların isteklerine ve beklentilerine de cevaplar vermeye başladı. Herkes kendi için bir değişim, bir cevap beklerken süreçler de farklı şekilde ilerliyor. Bu yüzden kullanım kolaylığı ve ana sayfa rahatlığı ile çok daha işlevsel bir kullanım oluşturulacak. Radikal değişimler herkes için önemli iken, sosyal medyalarda bu durum değişken bir hal alabilir.

Güncel sonuçları hep birlikte göreceğimiz için beklenen yeni gelişmeleri de buradan takip etmiş olacağız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı