Sosyal Medya

Twitter’dan Gönderi Zamanlama Dönemi!

Şu aralar oldukça hızlı ve sık atılımlar yapan Twitter, kendine has bir tarzda ve stilde ön plana çıkarılan pek çok çalışmayı sizlere sunuyor.

Bu sefer yeni özellik gönderi zamanlamaya doğru ilerliyor. Bu yüzden de ayrıntılı ve yenilikçi bir dil oluşturuluyor. Geleneksel olarak her şekilde farklı bir dil yaratan Twitter, son dönemlerde zamanlamalı ve planlamalı gönderi paylaşmayı düşünüyor.

Özellikle şirketler için büyük bir kolaylık ve çalışma yaratan Twitter, kaliteli ve estetik bir dilde hizmet sunmanın niyetinde. Bu sayede çok daha farklı bir kullanım sunabilir. Kurumsal hesaplar için de öncelikli bir dil yaratan Twitter, işleri biraz daha rahatlatmaktan yana.

Zamanlama konusunda hızlı çözüm

Genellikle insanlar ayrı uygulamalar ve programlar üzerinden bir zamanlama yapıyordu. Ama artık Twitter bu işlemi tamamen kendi platformu üzerinden sunmanın derdinde olduğu için işleri de hızlandırıyor. Bu aşamalarla ve gelişmelerle kendinize göre de bir dil yaratabilir ve çalışmalarınızı bu sayede büyütebilirsiniz. Peki ama sistem nasıl çalışıyor?

Kişisel yenilikleri ve hizmetleri ortaya çıkarmak için sizlere çok daha hızlı ve yoğun bir dil yaratan Twitter, bu aşamalarda hızlı bir ilerleme yaratabilir. Pek çok uygulama için işleri biraz da olsa karıştıracak olan bu durum, en azından kolay kolay planlama yapmayanlar için pek bir değişiklik yaratmayacak. Ama özel günler, resmi tatiller ve benzeri günler için hazır planlamalı bir paylaşım yapmak adına, insanlar rahatlıkla bu uygulamaya güvenebilir gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı