Sosyal Medya

Twitterdan Nasıl Video İndirebilirim?

Sosyal medya platformları günümüzde vaktimizi en çok geçirdiğimiz alanlardır. Bu ortamlar bize iletişim kurmanın yanında yazı, fotoğraf ve video paylaşma imkânları sunuyor. İzlediğimiz video içerikleri bilgi içermesi, eğlenceli olması ya da farklı yönler bakımından bizim dikkatimizi çekebilir. Bu durumda bu videoları saklamak isteyebiliriz.  Twitter’ dan nasıl video indirebilirim? konusunu sizler için ele aldık.

Video uygulamaları hayatımızın parçası olmuş durumda.  Çeşitli kategorilerde çekilen bu videolar sosyal medya aracılığıyla kullanıcılarına sunulmakta. Paylaşım ve takipçi için yapılan bu uygulamalar içerik yönünden de takipçileri etkisi altına alabiliyor. Beğenilen bu videoları daha sonra izlemek için kaydetmekte, sevdiği birine göndererek, duygularını aktarmak için en iyi yöntem olabiliyor. Bu durumda  Twitter’dan nasıl video indirebilirim? Yazımız sayesinde hangi amaç için kullanmak istediğiniz videolar artık telefonunuzda.

En Kolay Yöntemle Video İndirme

İndirme yapmadan önce twitter da paylaşılan videolarla ilgili bilgi verelim. Paylaşılan bu videolar süresinde kısıtlama uygulanmış en fazla 2 dakika 20 saniye ile sınırlandırılmıştır. Bu süre içinde yayınlanan videolar içerik bakımından sizde indirme isteği uyandırıyor fakat bu konuda herhangi bir bilginiz yok.  Twitter’ dan nasıl video indirebilirim?

Öncelikle telefonunuzdan Twitter uygulamasına giriş yapmalıyız. Giriş yapıldıktan sonra beğenilen video cihazınıza indirmek için video URL’ sini kopyalayın. Twitter’ da indirmek istediğiniz videonun URLS’ sini sağ üst kısımda bulunan ok işaretine tıklayarak yapmanız mümkün. Kopyalanan adres bağlantısı seçeneğini onaylayın.  Onay verilen bu seçenekten sonra twittervideodownloader.com sitesine giriş yapınız. Arama kısmına kopyaladığınız URL’ yi bu kısma yapıştırın. Ardından Download komutu onaylayın.  Bu şekilde Twitter’ dan nasıl video indirebilirim? sorusuna cevap vermiş oluyoruz. Ayrıca bu işlem sadece telefondan değil, bilgisayar ve tablet üzerinden de yapmanız mümkün.

Uygulama İle Video İndirmek İçin En İyi Uygulamalar

Yukarıda ki işlemlerle video indirebileceğiniz gibi uygulamalar kullanarak da video indirmeniz mümkündür. Twitter’ dan nasıl video indirebilirim? Hangi uygulamayla video indirilir? Android cihazlarda uygulama indirerek dilediğiniz videoyu indirmek mümkün. Bunun için telefonunuzda ki Play Store üzerinden SaveTwitterVideos GIF uygulaması ile video ve Gıf indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı