Sosyal Medya

Ünlü YouTuber PewDiePie’ın Evine Hırsız Girdi

YouTube’un sevilen isimlerinden olan PewDiePie’ın evine hırsız girdi. PewDiePie’ın evi kimliği şimdilik belirlenemeyen kişilerce soyuldu. 

Dünyaya 100 milyon aboneye ulaşan ilk YouTube kanalının sahibi olan Felix “PewDiePie” Kjellberg, YouTube tarafından özel olarak hazırlanan Kırmızı Elmas ödülünün de sahibi olmuştu. PewDiePie’ın evine giren hırsızların bu ödülü de çaldığı düşünülüyor. PewDiePie’ın eşi olan Marzia’nın da kıymetli eşyalarını çalan hırsızların neler çaldığı ise tespit ediliyor. 

PewDiePie’ın evine giren hırsızların sadece değerli eşyaları değil YouTube için kullanılan ekipmanları da çaldığı düşünülüyor. Çalınan eşyaların manevi değeri yüksek olan eşyalar olması sebebiyle Felix “PewDiePie” Kjellberg ve eşi, Marzia’nın üzüldüğü gelen bilgiler arasında. 

YouTube’un en ünlü yüzlerinden birisi olan PewDiePie’ın evine giren hırsızların ne çaldıkları ise tespit edilmeye çalışılıyor. Maddi anlamda kendisini kısa sürede toparlayabilecek olan PewDiePie yaşanılan hırsızlık olayı sonrasında bir açıklama yapmadı. 

Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak’ın Evinede Hırsız Girmişti!

Bilindiği gibi ülkemizde de 2019 yılı başlarında ünlü YouTuber’lar Orkun Işıtmak ve Meryem Can’ın da evleri soyulmuştu. Ünlü YouTuberlar video çekerek yaşanılan hırsızlık olayının ardından takipçilerini bilgilendirmişti. PewDiePie’ın yaşadığı bu hırsızlık olayının aydınlatıp aydınlatılmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı