Sosyal Medya

WhatsApp Android Beta Sürümü Güncelledi

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp güncellenmeye devam ediyor. WhatsApp uygulamasının Android Beta sürümü güncellendi. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen yenilikler. 

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılara sade arayüzü sayesinde basit ve hızlı bir iletişim kurma olacağı sunuyor. Bu sadeliği ve kolaylığı sayesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp uygulamasına gelecek olan yeni özellikler önce beta sürümlerine geliyor ve daha sonrasında tüm kullanıcıların kullanımına sunuluyor. 

WhatsApp geliştirici ekibi yaptığı açıklama ile birlikte Android için WhatsApp uygulamasının Beta sürümünün güncellendiğini duyurdu. Yeni güncelleme ile birlikte yeni özellikler kullanıcılara sunuldu. 

WhatsApp Android Beta Sürümü Yeni Emojiler Getiriyor!

WhatsApp Android beta sürümü “2.19.315” numaralı sürüme güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar kendilerini ifade edebilmek için yeni emojileri kullanabilecek. Yeni emojilerin pek çok kullanıcı tarafından beğenileceği görülüyor. 

Şimdilik WhatsApp Android Beta sürümüne eklenen yeni emojilerin büyük bir çoğunluğu insanlar ile ilgili. WhatsApp’ın yeni emoji paketi ile birlikte artık görme ya da yürüme engeli bulunan insanların emojileri kullanılabiliyor olacak. Yeni emoji paketinde ayrıca emojilerin çeşitlilik oranı da arttırılmış olacak.

WhatsApp’a eklenen bir diğer emojiler ise işitme engeli bulunan insanlar tarafından kullanılan cihazları, çeşitli robotik kolları ve çeşitli şeylerin simgelerini içeriyor. Yeni emoji paketi ile birlikte ayrıca diz çökmüş erkek ve diz çökmüş kadın emojileri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a eklenen yeni emojiler sadece bunlarla sınırlı değil. WhatsApp’a ayrıca sağlıklıların sıkça kullandığı ürünlerin de emojileri eklendi. Kullanıcılar artık WhatsApp üzerinde yara bandı, stetoskop ya da kan damlası gibi emojileri de kullanabilecek. Yeni WhatsApp beta güncellemesiyle birlikte ayrıca bazı emojileri de güncelledi. Şimdilik beta olarak sunulan bu emojilerin kısa bir süre içerisinde hem iOS hem de Android platformuna gelmesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı