Sosyal Medya

Whatsapp Da Kendi Çıkartmanı Yapma

Whatsapp Da Kendi Çıkartmanı Yapma

Son zamanların modası olan Whatsapp da kendi çıkartmanızı bir uygulama vasıtasıyla artık yapabileceksiniz. Kendi çıkartmanızı yaparak karşınızdaki kişileri şaşırtabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Peki Whatsapp da çıkartma nasıl yapılır? Kendi çıkartmanızı yapabilmek için bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Bu uygulamanın adı da Sticker Maker for Whatsapp.

Kendi Whatsapp çıkartmanızı oluşturun

Whatsapp’da kendi çıkartmanızı oluşturabilmek için ilk olarak Sticker Maker for Whatsapp uygulamasını mobil cihazınıza indirin. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın ve “Create a new stickerpack” sekmesine tıklayın. Sekmeye tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekranda üst satıra çıkartmanızın ismini, alt satıra ise yazarın ismini girin ve “Create” butonuna tıklayın. Daha sonra üstteki kareye tıklayarak yeni bir resim çekebilir ya da galerinizden bir fotoğrafı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafı dilediğiniz gibi kesebilir ve kırpabilirsiniz.

Fotoğrafınızı kırptıktan sonra yani istediğiniz şekle getirdikten sonra “Publisher Sticker Pack” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra oluşturduğunuz çıkartmayı “Add to Whatsapp” diyerek Whatsapp’a da eklemeniz gerekecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı