Sosyal Medya

Whatsapp En Fazla Kaç Kişilik Grup Kurulur?

Küçük işletmeler satışları artırmak için Whatsapp grupları kullanır, farklı yerlerden insanlar böyle bir grup kullanarak seyahat planları yapabilirler, mahalle grubunuz etrafınızdaki en son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar … WhatsApp gruplarının kesin olarak hak ettiği birçok şey vardır. Bunları nasıl sonuna kadar kullanacağınızı biliyorsanız, bu değerler daha da artırılabilir.

WhatsApp grubuna en fazla kaç kişi eklenir?

Mesajı Kontrol Et

Bireysel sohbetlere benzer şekilde, grup mesajlarındaki okuma durumunu da kontrol edebilirsiniz. WhatsApp iki tür rapor sunar: Gönderilir ve Okunur.

Mesaj üyelere teslim edilir edilmez, isimleri tam teslim süresi ile birlikte etiketlemek için Teslim Edildi altında açılır. Okunan makbuzlar açıksa, adları İletiyi okuduklarında Teslim Al etiketinden Oku etiketine geçecektir.

Mesaj durumunu görüntülemek için, gönderilen mesaja uzun dokunun ve üst çubuktaki çembere yerleştirilmiş i simgesine dokunun. Bir sonraki ekranda teslimat durumunu alacaksınız.

Arama Grubu Mesajları

Arkadaşınızın birkaç gün önce bir gruba gönderdiği çok önemli bir mesajı kontrol etmek istediğinizi varsayalım. Genellikle bir tanesi orijinal mesajı bulmak için tüm mesajları kaydırır. Neyse ki, WhatsApp gruplar içindeki mesajları ve hatta bireysel sohbetleri bulmayı son derece kolaylaştırıyor.

Herhangi bir sohbet dizisindeki üç noktalı simgenin altında (grup veya özel) Arama seçeneğini bulabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak eski mesajları bulabilirsiniz. Peki Whatsapp en fazla kaç kişilik grup kurulur?

Whatsapp Grup Kişi Sayısı

Daha öncelerinde Whatsapp’ta en fazla 256 kişilik grup kurabiliyordunuz. Fakat son güncellemeler ile bu sayı 4096 sayıya kadar yükselmiştir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı