Sosyal Medya

Whatsapp İçin Sahte Telefon Numarası

Belki yabancı sayıları kullanan fakat milleti başka bir ülkeden olan WhatsApp bağlantılarınızdan bazılarını gördünüz. Peki, orada yaşamamasına rağmen WhatsApp için sahte numara nasıl alıyorlar? Bu yüzden, bu yazıda WhatsApp doğrulaması için nasıl ücretsiz bir numara alacağınızı sizlere anlatacağız. Sadece eğlence uğruna aileniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınızla da bir şaka yapabilirsiniz.

WhatsApp İçin Sahte Numara

Birçok insan WhatsApp için sahte numarayı bir şaka için kullanır ve bazıları bunu kötü niyetle yapar. Çok iyi niyeti olan çok az kişi vardır. WhatsApp için sahte numara, WhatsApp doğrulaması için sahte bir numara almanız için bir püf noktasıdır. Bu numarada, WhatsApp numarası doğrulaması için ücretsiz bir sanal sayı alacağız. Ve numarayı başarıyla doğruladıktan sonra, WhatsApp’ı sanal bir sayıyla kullanabileceksiniz.

 WhatsApp Sahte Numara Nasıl Alınır?

WhatsApp doğrulaması için bize sahte numara sağlayacak bazı uygulamaları kullanacağız. Aşağıda listelenen sadece 3 uygulamaya ihtiyacımız var:

İhtiyacınız Olan Uygulamalar

Temp-Mail

TextNow

WhatsApp

Geçici posta: Bu uygulama, geçici bir tek kullanımlık e-posta kimliği almak için kullanılır. Sahte bir e-posta kimliği oluşturacağız ve bu sahte e-posta kimliğini kullanarak “şimdi metin” uygulamasına kayıt olacağız. Ve kişisel bilgilerinizi vermeden nasıl bir numara alabileceğimizi de öyle.

TextNow: Bu uygulama sahte bir yabancı numara almak için kullanılır. Servisleri, premium planlarını da satın alabileceğiniz için çok iyi. Ancak WhatsApp hesabınızı oluşturmak için herhangi bir premium plana ihtiyacınız yoktur.

Whatsapp: “şimdi metin” cep telefonu numarası ile kullanmak için.

Tüm uygulamaları alırsanız başlayabilirsiniz.

 • Şimdi geçici posta uygulamasını açın ve ekranda görüntülenen sahte e-posta kimliğini kopyalayın.
 • Şimdi, Textnow Aç’ı tıklayın ve Ücretsiz Telefon Numarası Al’a tıklayın ve Gmail hesabınızla bir hesap oluşturun; ayrıca geçici posta e-posta kimliği kullanarak da oluşturabilirsiniz.
 • Hesabı başarıyla oluşturduktan sonra, gerekli tüm izinleri verin ve Konumumu kullanma’yı tıklayın.
 • 315, 415 vb. gibi herhangi bir ülke kodunu girin ve numaranızı seçin ve devam et düğmesine tıklayın.
 • Sonra sol üst köşede görebilirsiniz, orada boş numaranız var.
 • Şimdi, WhatsApp’ı açın ve normal işlemle hesabınızı oluşturun. Ülke> ABD’yi seçin ve şimdi app tarafından verilen bu numarayı girin.
 • Şimdi, numaranızı SMS / çağrı ile doğrulayın

Numaranızı başarıyla doğruladıktan sonra WhatsApp’ınızı yabancı numara üzerinden kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

 1. İyi günler Faruk Bey. WhatsApp sanal numara çok fazla aldığımdan tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle uzun süre kullanmak istiyorsanız aşağıdaki 3 kurala uymanız gerekmekte.
  1-Toplu spam mesaj göndermeyin
  2-Grup kurmayın(Gruplara Üye Olabilirsiniz)
  3-Silmeyin
  Sanal Numaralarla ilgili edindiğim bir diğer ise tecrübe son 6 aydır ücretsiz sanal numara veren yerlerin artık çalışmadığı maalesef, ne ücretsiz dağıtım yapan siteler ne de text2now gibi uygulamalar artık çalışmıyor. Türkiye’de 3 tane hem fiyatı ekonomik (örneğin 2 TL) hem de çok hızlı numara doğrulama sitesi var. Bunlara bakmanızı zaman tasarrufu adına tavsiye ederim. Bu siteler sanalonay.com, mobilonay.net, telefononay.com . Hoşçakalın kolay gelsin Sitenizde Başarılar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı